Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet elismerni,...

Miért nem lehet elismerni, hogy 172 cm férfiben az igenis alacsony?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20 vagyok, de 15 éves korom óta ekkora vagyok, pedig káros szokásoktól teljesen mentes életet élek...

Mindig utolsó, vagy utolsó előtti voltam a tornasorban (30+ fős osztályban), a gimis osztálytársaim mind 180-190 centisek lettek, lányból is csak 1-2 alacsonyabb van nálam. Buszon a legtöbb férfinak max. a fülcimpájáig érek, évente elvétve látok 1-1 nálam is alacsonyabb férfit.

Engem ez nem zavar annyira, tudom, hogyha másban kiemelkedő vagyok, akkor nem feltétlenül hátrány a párkeresésben sem, meg sehol máshol sem...

Csak azt nem értem, hogy miért kell azt hazudni ezen az oldalon más kérdéseknél, hogy az átlag magasság, meghogy ez teljesen normális, nem alacsony, stb.

És a legjobb, hogy akit ez zavar az egy komplexusos idióta és nem a magassága miatt nem keudenek vele a nők, hanem a megkeseredettsége miatt.

Szerintetek komolyan mitől lett komplexusos és megkeseredett?

Csak úgy magától? Hát nem...

Igenis a szépséghibás és alacsony, a normáltól eltérő emberek ki vannak téve a társadalom szadizmusának.

De mi ez a felelőség harítás, miért kell azt mondani, hogy Ő a hibás?

Ő az áldozat...

Jómagam mint írtam nem vagyok komplexusos, tisztában vagyok az értékeimmel, nem hat meg, ha egy nálam alacsonyabb lány olyan hülye, hogyelhajt engem azért mert nem vagyok 185.

De undoritónak tartom ezt a terelést amit egyesek művelnek, hogy "Oh, lehetnél egy kicsit pozitívabb személyiség és mindjárt lenne nálam esélyed", stb.

NEM. Ez hazugság! Nem lenne.

A normális embereknél viszot van (annál a néhány százaléknál aki létezik).



2018. szept. 17. 14:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%
Kösz a nulla %-ot...
2018. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem, kérdező: a betegség az, hogy ezen ENNYIT vekengsz.


172 cm-es férfi semmilyen társadalmi szadizmusnak NINCS kitéve, mert nem extrém eltérés.


És értem, hogy nem sikerül lefeküdnöd a vágyott csajokkal, de tök ciki ezen ilyen módon pörögni.

2018. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Remek kis történet.Ezt hogy belehomorítottunk,elteszem emlékbe.
2018. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

De nem az alacsonyság a téma, nem azon pörgök...

Az idegesít, hogy van képe egyeseknek ide feljönni és azt HAZUDNI, hogy nem számít a magasság, meg hogy nem alacsony a 172... Nem éri semmi féle kirekesztést azt aki csak ekkorára nőtt.

Holott már itt is rám agattátok, hogy komplexusos vagyok, mindössze néhány sorból. Nekem eze a bajom, ezt tapasztalom mindennel kapcsolatban.

Holott a magasságomat már régen le sem szarom.


Csupán be kellene látni, hogy ez ugyanaz mint amikor valaki homoszexuális, csak ezt el sem tudod rejteni...

És ez nem komplexus, ez a valóság.

De engem nem zavar, én elfogadtam és probálok az élet más területein sikeres lenni, olyan területeken melyek önállósagot igényelnek, nem mások véleményéért, hanem magamért, a saját lelki kiegyensúlyozottságomért...

Nem értem miért lenne jó, ha én is beállnék a sorba és a tapasztalataim szöges ellentétét hazudoznám össze én is.

De ha kimondom az igazat, akkor meg egyből jön a komplexus kártya...


Amúgy paradoxon az egész amit itt sokan állítotok! Ha nem hátrány az alacsonyság számtalan területen, akkor miért alakul ki miatta komplexus?

Ha egy alacsony embernek nem kell lenyelnie egész életében a diszkriminációt miért van annyi komplexusos alacsony emer?

Miért gyártanak olyan férfi cipőket melyeknek magas a talpuk?

Miért van itt 32 000 ilyen kérdés?

2018. szept. 17. 15:58
 15/28 anonim ***** válasza:
44%

A 170 magas haverom valahogy megis meg tudott dugni tobb mint 150 nőt.

Es olyat is ismerek aki majdnem 190 es penzel torli a feneket is, megsem kellett rengeteg csajnak.

2018. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

150-et... Haha.

És az ilyenek komolyan elvárják, hogy ne hidjem Őket hazugnak?


Amúgy hol írtam olyat, hogy nekem problémám lenne a szexualis életemmel?

Vagy, hogy egy alacsony pasi nem tud becsajozni?

2018. szept. 17. 18:42
 17/28 anonim ***** válasza:
25%

Az mar a te bajod ha nem hiszed el.

Nem irtad hogy bajod lenne, de ha tenyleg nem lenne, akkor a kerdesben sem sirnal hogy alacsony vagy. Valami alapja csak van annak hogy bajod van a magassagoddal.

2018. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Valaki értelmezné a kérdést végre megfelelően?!
2018. szept. 17. 19:05
 19/28 anonim ***** válasza:
31%
en ertem mire gondolsz. igen, a 172 alacsonynak szamit ferfiakba, nincs mit szepiteni. 180 felett kezdodnek a magasok. ezt szerintem mindenki tudja, csak azert szoktak vigasztalni a kerdezot, mert amin nem tud valroztatni azt el kell fogadnia valahogy, kulonben lehetnek ott komoly gubancok fejben
2018. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

"Valaki értelmezné a kérdést végre megfelelően?!"


Önmegerősítést vársz egy hasonlóan megkeseredett, vergődő embertől, vagy mi? Kaptál elég megfelelő választ, te bajod, ha továbbra is önsajnálkozol.

2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!