Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet elismerni,...

Miért nem lehet elismerni, hogy 172 cm férfiben az igenis alacsony?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20 vagyok, de 15 éves korom óta ekkora vagyok, pedig káros szokásoktól teljesen mentes életet élek...

Mindig utolsó, vagy utolsó előtti voltam a tornasorban (30+ fős osztályban), a gimis osztálytársaim mind 180-190 centisek lettek, lányból is csak 1-2 alacsonyabb van nálam. Buszon a legtöbb férfinak max. a fülcimpájáig érek, évente elvétve látok 1-1 nálam is alacsonyabb férfit.

Engem ez nem zavar annyira, tudom, hogyha másban kiemelkedő vagyok, akkor nem feltétlenül hátrány a párkeresésben sem, meg sehol máshol sem...

Csak azt nem értem, hogy miért kell azt hazudni ezen az oldalon más kérdéseknél, hogy az átlag magasság, meghogy ez teljesen normális, nem alacsony, stb.

És a legjobb, hogy akit ez zavar az egy komplexusos idióta és nem a magassága miatt nem keudenek vele a nők, hanem a megkeseredettsége miatt.

Szerintetek komolyan mitől lett komplexusos és megkeseredett?

Csak úgy magától? Hát nem...

Igenis a szépséghibás és alacsony, a normáltól eltérő emberek ki vannak téve a társadalom szadizmusának.

De mi ez a felelőség harítás, miért kell azt mondani, hogy Ő a hibás?

Ő az áldozat...

Jómagam mint írtam nem vagyok komplexusos, tisztában vagyok az értékeimmel, nem hat meg, ha egy nálam alacsonyabb lány olyan hülye, hogyelhajt engem azért mert nem vagyok 185.

De undoritónak tartom ezt a terelést amit egyesek művelnek, hogy "Oh, lehetnél egy kicsit pozitívabb személyiség és mindjárt lenne nálam esélyed", stb.

NEM. Ez hazugság! Nem lenne.

A normális embereknél viszot van (annál a néhány százaléknál aki létezik).



2018. szept. 17. 14:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%

Vitathatatlan, hogy alacsony, az átlag magasság alatt van.

Álszentség és képmutatás azt állítani, hogy ÁLTALÁNISSÁGBAN ez nem jelent hátrányt.


De akkor nézd más aspektusból is. Te is elismerted, hogy ezt a hátrányt kompenzálhatod azzal, hogy egyéb terüleken jobb vagy.

Amit a komplexussal kapcsolatban írtál az csak féligazság. Kellemetlen és frusztráló, hogy nem tudsz rajta változtatni és a nők egy része emiatt értéktelenebbnek, kevésbé férfinak tart.

De ott van a nők másik része. Mert sokan elfogadják és van is párjuk. Mert a 170 centis férfiaknak is van barátnőjük/feleségük. És nincs komplexusuk.


A magadhoz való viszonyod határozza meg, hogy ennek te melyik oldalát látod.

2018. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%

Nem, nem alacsony!

Az átlagmagasságba tartozik.

Az átlagtól 5 cm-el lefelé és felfelé még átlagtermetről beszélünk, ami nálunk Magyarországon 171 és 181 közötti.(Az átlag 176 cm)

2018. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22%

#22: Inkább tudni sem szeretném, mennyi lett a matekérettségid (ha egyáltalán van). Ekkora baromságot ritkán lehet olvasni.

Kérdezőnek: Gondolom nem kell megmagyaráznom, hogy ezen az oldalon miért hitegetnek legtöbben. A való életben pedig nem merik a szemedbe mondani (a rokonok főleg nem). Nagyon kevés az őszinte szókimondó karakán ember, aki vállalja a véleményét. A legtöbb ember képmutató és inkább hitegeti a szerencsétlent, minthogy x-szer újra végighallgassa a kínját. Én 170 vagyok 25 éves, rengeteg hátrány ér az élet minden területén (társkeresésről nem is beszélve). Az emberek alsóbb rendűnek tartanak. Ha velem beszélnek, akkor hirtelen kinyílik a csipájuk, önkényeskednek, fellengzősködnek csak azért mert a fizikai paramétereim alapján a külvilág sem vesz komolyan. És ezzel visszaélnek. Az árral szemben pedig képtelenség úszni és értelmetlen is. A többség véleményét nem fogod tudni megváltoztatni emiatt neked kell alkalmazkodni a lehetőségekhez. Megtalálni azt a nagyon kevés lehetőséget az életben, amelyek mentén eljuthatsz egy olyan állapotba, ahol viszonylag nem ér annyira nagy hátrány a külső adottságod miatt. Én pl. a társkeresést rég feladtam az önbecsülésem védelme érdekében és jó döntésnek tartom a megszámlálhatatlan sok kudarcot követően.

2018. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Korábban pont azért említettem TJ Dillashaw példáját, hogy megmutassam, hogy egy 169 centisre nőtt ember is viheti sokra, kemény munkával. Persze ez egy szélsőséges példa volt, mert nyilván nem lesz mindenki UFC világbajnok... Én szintén kűzdősportolok, nála 2 fejjel, és 32 kilóval vagyok nagyobb, de ha ki kéne ellene állnom, a végeredmény tekintetében nincsenek kétségeim...
2018. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

22

Hiába vergődsz jól írtam, amit írtam.

[link]

2018. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mindenütt 176 centit írnak átlag magasságnak a férfiaknál. Attól, hogy én 1 centivel kevesebb vagyok, még nem vagyok törpe, sem átlag alatti, mivel +5 vagy -5 centi még ugyanúgy az átlaghoz tartozik. Mint ahogy, aki 177 centi sem átlag feletti.

Soha nem éreztem magam alacsonynak tömegben sem, sem máshol. Buszon még kifejezetten magasnak is.

2018. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
22%

#26: "Mindenütt 176 centit írnak átlag magasságnak a férfiaknál."


Igen, amibe beletartoznak a +60 éves meggörnyedt melós nagytaták, egész életüket bagón és italon tengető lecsúszott prolik, generációk óta pocsék körülmények között élő ci****ok meg nyikhaj tizenéves kisfiúk. Így jön ki az átlag. De gondolom az itt kommentelő férfiak/nők 90%-a napi szinten 20-40 éves egészséges, normális életvitelű sportoló városi férfiakkal vannak kapcsolatban vagyis ők számítanak reprezentatív mintának. Márpedig ők jócskán felhúzzák az átlagot olyan 183-185 körüli értékre. Egy melós/nyugdíjas környéken én sem számítok alacsonynak a 170 centimmel, de amint bemegyek az egyetemre vagy a multicéghez dolgozni egyből törpe leszek és a kosztümös irodista csajok többségére is csak kitört nyakkal tudok felnézni. Az 5 cm-es szórásod - amit másodjára hangoztatsz - meg pont ebből kifolyólag hülyeség és fogalmam sincs miért pont 5 cm. A te logikád alapján egy 171 centis és 181 centis pasi is tök ugyanúgy átlagos, ami szimplán egy nagy marhaság.

2018. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kicsit alacsony, de nem feltűnően/vészesen. Gondolom, aki arról beszél, hogy az ilyesmi nem jelent komoly hátrányt, az egész egyszerűen nem tapasztalja a saját környezetén azt az alacsony férfiak ellen irányuló kirekesztést, amiről ti állandóan beszéltek. Bevallom, én sem. Nem tudom, vigasztal-e bárkit is, de ismerek egy pont 172 cm magas srácot (kétségkívül egyike a legcukibbaknak, akiket valaha láttam), és bármikor szívesen szexelnék vele, gondolkodás nélkül. Kár, hogy van barátnője.
2018. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!