Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van hányingerem a...

Csak nekem van hányingerem a felesleges pátosszal beszélő emberektől?

Figyelt kérdés
Például mikor nemtörődömségből, felelőtlenségből teherbe esik egy lány, a létező legalkalmatlanabb élethelyzetben (férje, lakása, munkája nincs) akkor az “elővigyázatlanságból becsúszott terhesség” helyett a “szerelemből fogant gyermek” kifejezést használják. Meg ilyesmik. Broáf. Ti a szürke valóságot látjátok ilyenkor, vagy a szivárványon csúszkáló, csókokat dobáló egyszarvúkat? :)
2018. okt. 4. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem menj és kefélj egy jót és minden szép lesz! csak védekezzetek! :)
2018. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak neked. Lesz.arom ki hogyan b.assza el az életét
2018. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak neked. Engem pl. nem érdekel az ilyesmi. Ha valaki színesen éli meg az életét, az az ő dolga. Ha valaki szürkén, az meg az övé. Nekem vannak színes és szürke pillanataim is.

A médiában találom csak zavarónak az ilyen kifejezéseket, mert sokszor megtévesztésre, hangulatkeltésre használják és köze nincs az érintettek érzelmeihez, hozzáállásához.

2018. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb értelmes felnőtt ember eltud efölött siklani és hidegen hagyja. Van elég dolgom, fölösleges olyasmivel foglalkozni ami nem érdekel. Ha neki jobb attól, hogy ferdít vagy kiszínezi tegye. Nekem attól biztos nem lesz jobb, hogy másokat bántok vagy az életükbe vájkálok, akkor minek tegyem.
2018. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!