Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vennétek rá valakit,...

Hogyan vennétek rá valakit, aki fél, hogy csalódik magában, hogy kezdjen el munkát keresni, és merjen eljárni állásinterjúkra?

Figyelt kérdés

Ez blokkolja, hogy nem nagyon mer keresgélni se; illetve azt még csak-csak, de önéletrajzot küldeni már nem mer. Saját maga azon kevesek közé tartozik, akire számíthat, akiben szilárdan bízhat, és fél attól, hogy ha pl egy adott interjút követően nem őt választanák, akkor azt nagyon nehezen viselné el; és fél attól, hogy csalódna önmagában.


Előre is köszi.



2018. okt. 5. 22:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nincs kulonosebb teknikaja ennek, egyszeruen csak elkuldod az oneletrajzod egy korrekt helyre es kozben probalod elterelni az elbizonytalanito gondolatokat.
2018. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja de egyébként nagyon szeretne bátor lenni, és el kezdeni állást keresni ; mert pl nagyon szeretne kiteljesedni, és abból a pénzből önállósodni, meg pl olyan ruhákat venni, ami őt magát tökéletesen fejezi ki, amikben tökéletesen jónak, és nagyon csinosnak érzi önmagát; amiben teljes tökéletesn önbizalommal tudhatna talán az utcára lépni.
2018. okt. 5. 22:51
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, #1, ez jó; még jöhetnek , aki tud, erre ment a zöld
2018. okt. 5. 22:51
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Huha nárcizmust érzek a levegőben...?


Mond meg “neki”, ha nem keres munkát, éhen hal.

Akinek ennél több motivációra van szüksége, hát...:D


Gyárakba, gyorséttermekbe mindig keresnek embert.

2018. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
igen, ez a retteges a csalodastol, ez a csak onmagaban valo bizas es ez a tokeletessegre torekves a ruhak altal... igaza van az elottem valaszolonak, ez tenyleg eleg narcisztikus gyanus.amugy :D
2018. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Rosszul érzitek , én tök cuki vagyok:3 ; csak már sokat tapasztaltam, és hát az embereknek a legnagyobb része tapasztalataim alapján nem fullra megbízható. Pl annyira nem lehet megkérni, hogy ott lakik egy köpésre az állateledel-bolttól, és nézze meg, hogy milyen az ünnepi nyitvatartás. És utána az anyja elküldte a piacra, és el is ment mellette, de cart megnézni, pedig állítólag barátok vagyunk; de ő ilyen szeleburdi, ő ezt tudja, de akkor nagyon rossz néven vettem, de pl aki szeret, abban se lehet mindig megbízni. Van, aki fullra nem megbízható, van , aki csapong, hogy egyszer igen, egyszer nem; de biztosra csak saját magad esetében mehetsz. Ja és van olyan is, aki mindig. De ez rám sem igaz pl, mert egyszer anyám megkért menjek el tejfölért, mondtam, hogy elmegyek, de aztán nem mentem el; mert depis voltam , és derogált kimenni az emberek közé. Amúgy köszi a gyáras/kajáldás tippet. Akinek még eszébe jut valami, kérem, írja:)
2018. okt. 5. 23:05
 7/26 A kérdező kommentje:
*"ő ezt tudja", ezt úgy értem kb: "tőle ennyi telik" :) Tehát tőle ne is várjak el többet; de most nem ez a téma; akinek még van építőjellegű, ilyen löketes-hozzászólása, és tud még az eddigieken kívül, amik amúgy jók, na , szal, akinek még van ehhez ötlete, kérem , ne tartsa magában; írja meg:)
2018. okt. 5. 23:08
 8/26 A kérdező kommentje:
*Amúgy a nárcisztikusnak nem ingatag az önértékelése (hogy néha esik, néha fölmegy), hanem szerelmes magába; tehát ő máshogy áll hozzá.
2018. okt. 5. 23:10
 9/26 A kérdező kommentje:
*kicsit ilyen "úgyis ő a legjobb, és mindenkit letarol"-szemléletű:) Hogy pont ő ne felelne meg? És tehát őt pl nem lombozza le annyira; vagy legalábbis valszeg annyira tartósan nem ,ha még pl az első helyre, ahol interjún volt, nem vették fel.
2018. okt. 5. 23:13
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
a narvisztikusnak ingatag az onertekelese, meghozza azert, mert kulso tenyezoktol fugg. ha eppen van eleg forrasa, akkor magas, ha meg nincs akkor alacsony. a narcisztikusokat sokkal jobban jellemzi az, h felnek minden helyzettol amiben sebezhetoek lennenek, mint sem a magukba valo szerelmesseg. igy kicsit konnyebb megerteni a latasmodjukat
2018. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!