Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szerettem az állatokat már...

Ha szerettem az állatokat már empatikus vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem őket,főleg a macskákat,én etettem,fürdetem,megfésülöm stb..De ha bestgoreon egy 14 éves kis csávót élve darabokra szednek nem nagyon hat meg,amikor egy palinak elkezdték lenyúzni a bőrét akkor is ettem tovább a mellettem ülő meg kiment hányni még utána is öklendezett.Állatkínzást nem nézek mert nem szerettem,nem sírom el magam rajta de rossz érzés,a bestgore-hoz hasonló oldalakat több mint 3 éve nézegettem.Nem tudom miért nézzem,csak kicsit érzem már magam jobban tőle ha valaki b'szogat.Habár néha elegem van belőle akkor is nézem,nem tudom miért.Szerettem nézni az ilyen állatos videókat. https://www.youtube.com/watch?v=J0EUxEkm4kc 18/f
2018. okt. 16. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem csak az rendelkezhet kevés empátiával, aki valamilyen antiszociális személyiségzavarban szenved pl. (ugyanis gondolom azért írtad ki a kérdést, mert azt akartad olvasni, hogy biztos pszichopata vagy, fúde menőőő) Sok autistának/értelmi fogyatékkal élőnek is a béka feneke alatt van az érzelmi intelligenciája, ami az előző hozzászólásaid alapján nem zárnék ki.
2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*amit
2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Engem pont az zavar,hogy ismeretlenül akár fórumon kereseztűl annak diagnosztizálnak!
2018. okt. 17. 21:42
 14/14 A kérdező kommentje:
Főleg hogy szorongásos ember nem nagyon lehet az..
2018. okt. 17. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!