Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint az...

Véleményetek szerint az öngyilkosság gyávaság, vagy inkább bátor tett?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
(Mert pl azt mondod a pszichiáternek, hogy öngyilkos akarsz lenni, aztán hazamész és öngyilkos leszel, a pszichiátert veszik elő - akár túléled, akár nem, pszichiáter nem lehet többet doki és a börtönbe is küldhetik)
2018. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
31%
Gyávaság, nem is kicsi. Legszanalmasabb amit egy ember tehet.
2018. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Nyugi nekem is írt háromszor :D
2018. okt. 22. 12:13
 34/47 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok külön a gyakorikerdesek.hu-nak is, az nem probléma, ha valaki privátban k**vaanyáz a véleményemért, de az már igen, ha én ezt szépen kicsillagozva leírom ide?
2018. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Vagy te jelentgettél, te japán madár?
2018. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
80%
Bátor tett? Hogy nem mersz szembenézni a problémáiddal, és magasról teszel arra, hogy milyen fájdalmat okozol azoknak, akiknek fontos vagy? Tényleg nagy bátorságra utal...
2018. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam mélyponton, de ahelyett, hogy gyáván feladtam volna, inkább összeszedtem magam... Mindenkinek vannak problémái (és lehet jönni azzal, hogy azoknak, akiknek mindenük megvan, sokkal könnyebb, de ismerek én ezek között is olyanokat, akik öngyilkosok lettek), minden azon múlik, hogy hogy állsz hozzájuk. Utolsó voltam. Várom a 0%ot
2018. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
33 és 34, mi történt? Ki írt és mit? Személyesben elküldhetitek hogy ne offoljuk a kérdést. Előre is köszönöm!
2018. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
36, sztem a bátor tettet úgy értik, hogy nem mindenki merne mondjuk a vonat elé ugrani a természetes félelem miatt - én leírtam, hogy pont ezért bátor, DE értelmetlen, betegség, adóság ide vagy oda, jól le is lettem pomtozva.
2018. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 39-es értem én, mire mondják, hogy bátor tett, mivel az ember legyőzi a halálfélelmét. Na ez az a dolog, amitől aztán méginkább gyávák lesznek, hogy annyi vér nincs a pucájukban, hogy legalább azt vállalnák fel, hogy ahhoz gyávák, hogy folytassák az életet. Helyette megideologizálják (ha legyőzöm a halálfélelmemet és véget vetek az életemnek, akkor én egy bátor ember vagyok). Az öngyilkosok gyávák, ugyanis azért jutottak odáig, mert a VALÓDI problémáikkal nem mernek szembe nézni (ami odáig vezette őket, hogy az öngyilkosságon gondolkodjanak).


Szánalomra méltóak az ilyen gyenge emberek.

2018. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!