Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint az...

Véleményetek szerint az öngyilkosság gyávaság, vagy inkább bátor tett?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 15:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Igen; őszintén szólva szerintem nem elismerésre méltó, ahogy írtam is korábban. Anno egy 14 éves lány megölte magát a gimiben. Rá pár hónappal gondolkoztam, mennyire felesleges volt ez, rég megoldódott volna a gondja.
2018. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a szülei belebetegedtek, a barátnője összeroppant - valamennyi idő alatt megoldödott volna a gondja anélkül, hogy ezt a szerettei megszenvedték volna.
2018. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem. Az ongyilkosnak mar mindegy minden. Nem azert megy, hogy bizonyitson. Ki van egve, csak kozony van a lelkeben. Megszunnek a vagyai, celjai es az osztonei. Nem legyozi az osztoneit, hanem elvesziti azokat, es mivel mar nincsenek, kepes azok nelkul dontest hozni. Nem gyava, hanem mar unja a sorsat. Szo szerint unja. Mar elege van abbol, amit kap, nem akar tobbet. Nem azert, mert nem bir tenni, hanem mert tojik az egeszbe. Ez is ertheto, mert abban a mpdosult tudatallapotban egyszeruen nincs is ertelme tenni! Nincsenek celjai es vagyai, akkor meg minek kuzdjon es alljon fel? Azt olyankor nem is erzi, hogy lehet maskepp. Hogy lehet jo is. Csak a semmilyen van es a rossz. Nem is batorsag, mint mondtam, kozony, gyulolet a vilag fele. Nem onzo tett. A szerettei valoban nem erdeklik, de mivel kihalnak fokozatosan az ilyen allapotban levo ember erzesei, emiatt nem lehet hibaztatni. Tudom, itt mindenki orvos meg szakerto, elvegre gyakorira csak phd-k jarnak es en vagyok a hulye.., de ezt ugy irom, hogy en ezt tapasztaltam, mikor erintkezni akartam a halallal. Nem ettem, nem vettem be a gyogyszerem. Azt ereztem, lusta vagyok hozza(kozony), es amugy is kar belem a xanax mert nem lesz jobb tole senkinek. Pedig en aztan nagyon a fuggo kategoria vagyok.. Mindegy, a lenyeg, hogy elek, mert ki lettem rantva ebbol. Ebbol nem lehet kirantani, de valahogy megis itt vagyok. Kaptam egy eletcelt, meghozza olyat, ami miatt erdemes kuzdeni. Tehat a kulcsszo az erdemes, es a megeri. A haldoklo csak ezt ismeri. Igy lehet ra hatni, ha meg lehet, es nem keso. En nem hoztam meg azt a dontest, hogy meg akarok halnj. Nalam teny volt, hogy igy bizony meg fogok. Egyszeru tudomanyos teny, az allapotombol ez kovetkezett. A nem tettem ellene semmit pedig ilyenkor ezzel jar. Az ongyilkossag elott modosult tudatallapotba kerul az illeto, ezt nehezen de eszre lehet venni. Ezt az allapotot csak egy tenynek kezeltem, vallat vontam. Aztan isteni beavatkozassal tuleltem, lett egy celom, es kuzdeni kezdtem erte. Nem vagyok felados tipus, nekem a halalhoz nem vezet sajat dontes, azt mindenkepp kerulom. Ha valaki olyan szinten belemtapos, az bekezavart a rendszerbe, hat akkor ugy jartam.
2018. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
szemétség másokkal.
2020. ápr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Tannya



Mert?

2020. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

mert megmérgezed vele mások életét.

ma van 5 éve ,hogy megölte magát egy exem.

morbid és szemét dolog az öngyilkosság.

mit ereznel ha latnad valakidet fellógatva mert arra is xart h más ne lássa meg ?

vagy egy másik ismerősöm vonat elé ugrott.

azóta az egész családja magát hibáztatja .

2020. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Egyetértek Tanyya-val.
2020. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!