Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a fákat ölelgető...

Mit gondoltok a fákat ölelgető emberekről?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon szeretek ölelkezni, csak a környezetemben a rövidebb ölelések a megszokottak, és ritkán van részem hosszabb ölelésekben. Egy könyvben olvastam, hogy a fáknak jól esik, ha megöleljük őket, és minket is energiával tölt fel, egy másikban pedig, hogy egyes fák "barátságban" állnak egymással, és az anyagokat átadják egymásnak, ebből kiindulva arra gondoltam, hogyha egy fa boldog lesz attól, hogy megölelem, azt megossza más fákkal is, ezzel pedig összességében jót teszek az erdővel, és saját szeretethiányomon is enyhítek kicsit.

Ti hibbantnak néznétek valakit, aki ilyesmit tesz?



2018. okt. 28. 20:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nem igazán szeretem a kutyákat. Van amelyik szép, vagy aranyos, de sajnos szeretet nem nagyon érzek feléjük, néha idegesít az ugatásuk, a szaguktól, meg, ha nyalogatnak pedig kifejezetten viszolygok. Szóval nem hinném, hogy ideális lenne nekem kutyákkal foglalkoznom 😅. Ennek ellenére nem utálom őket, és mélységesen elítélem, ha valaki bántalmazza őket, és megértem miért szeretik őket mások, de nekem a saját kutyánkat is sok ideig tartott, mire valamennyire megszerettem.

Inkább macskás lány vagyok, a cicákat kevés kivétellel, imádom, de nagyon 😇😇

2018. okt. 28. 21:14
 12/23 Metionin ***** válasza:
100%
A kutyát példának írtam csak, ha a cicákat szereted, őket is lehet ám ölelgetni. Igazából bármilyen állatot amit szeretsz, szerintem feltölti az embert ha ölelgetjük (már amelyiket lehet). De a fákkal sincs bajom, én egy időben rendszeresen elmondtam a bajaimat egy fának a botanikus kertben.
2018. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi!😁

Az első válaszodhoz visszatérve: elvileg a kutyák feszélyezve érzik magukat, ha ölelgetik őket, nem az összes, de a legtöbb. Több tanulmány készült, amiben kielemezték a testbeszédüket, és erre az eredményre jutottak a kutatók.

Ennek ellenére a válaszodat a segítő szándék miatt felpontoztam.😇

2018. okt. 28. 21:36
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy régi gyerekszínész (Tunkli Ádám), aki ma már 40-43 éves lehet. Amikor még volt iWiW, telerakta olyan fotókkal az oldalát, ahol folyton a fákat ölelgette. Ha korban nem is, de a faimádatotok miatt jól összeillenétek... :)
2018. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi!😁😁

Igazából az nem egy fontos dolog számomra, hogy a barátom is ölelgessen fákat. Bőven elég, ha sokat ölelget engem.😏😏😅

2018. okt. 28. 22:02
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer amikor az erdőbe mentem megöleltem egy fát és jó érzés volt. Sőt egyszer egy ház előtt is, mondjuk elég furán néztem rám a barátnőim akik velem voltak.

Szerintem nyugodtan ölelgethetsz fákat.

2018. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj... az emberekben már mindenki sokat csalódott, de a fákban nem. azok pontosan azt hozzák, amit várunk tőlük. Szóval bizonyos szemszögből szerethetőbbek a fák, mint az emberek.


én amúgy a párnámat szoktam ölelgetni szeretethiánykor, az kicsit életszerűbb talán :D


26f

2018. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, ölelgesd őket, mások véleményével meg ne foglalkozz :)


Az meg, hogy szereted az alkohol ízét meg néha iszol.. nem gáz, sőt.. ki kell próbálni ezt azt. Én pl el3g fiatalon próbáltam ki a cigit, anyàm megengette. Éés nem dohányzom, tesóim sem pedig nálunk mindkét szülő erős dohányos :) Piával én is így voltam, mint Te. Aztán volt 1-2 durvább lerészegedésem ésss onnan kezdve megutáltam az alkoholt. Megiszom csak nem szeretem :D Pedig a vodkát úgy ittam, mint a vizet. Most meg már a szagától is hánynom kell :D


Amúgy semmi gond nincs veled, eddigiek alapján normálisnak tűnsz. Kicsit dilisnek tűnsz a faölelgetés miatt DE semmi baj nincs ezzel!!! Annyi sz.ar ember van a világon, az, hogy te fákat ölelgetsz eltörpül sok sok ember gonoszsága mellett :) Fura de hát nem vagyunk egyformák, ez így van rendben, ettől (is) leszel különleges, egyéniség, az ulyen gondolkozásmódottól :) Kàr, hogy nem ismerek személyesen ilyen embert.. ahogy előttem írta valaki, sokan bevannak gyepesedve.. maradj ilyen kis aranyos, ne válj sorozatgyilkossá, oké? 😂😂

2018. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igyekszem kis aranyos maradni 😅😇😇
2018. okt. 28. 22:50
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Van egy gondolat vállalom a lepontozást. Megölelni egy fát olyan, mit a szenvedő kerrszrefeszített Jézust megölelni, de senki sem tette meg, csak álltak, sírtak.


Talán, aki megöleli, azt is felszögelik mellé. Ki tudja.


Talán ezért nem ölelgetik az emberek a fát, nem látják élőlénynek, puszta tárgynak, amiből szék , asztal készülhet, vagy tüzifa.


Úgy tudom az akácfa a legkedvesebb, kifejezetten szereti az ölelést.

2018. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!