Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, ez az étel gusztusos...

Őszintén, ez az étel gusztusos? Mit szeretnek rajta egyesek? Mi az ami eszedbe jut a képről azonnal?

Figyelt kérdés

[link]


sajnos ami nekem eszembe jut, nem éppen szalonképes dolog....


2018. nov. 2. 20:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyvalami hiányzik a képről!
2018. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik finom. Nem rajongok a tradicionális, zsíros magyar kajákért de a hurka belseje sokszor finom.
2018. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
22 eves vagyok, kis koromban ilyesmiket ettem, ezeken nottem fel, es a mai napig imadom! Tegnap is hurka volt a vacsi krumplival, holnap is azt eszek! Megkivantam a kep lattan. :D
2018. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ú, de ennék most egy kis hurkát-kolbászt olyan igazi házias módon, ahogy nagymamám csinálja! Igen, nagyon gusztusos. Ha te nem szereted, ne egyed, de nem kell attól még leszólni.
2018. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi egysíkú, tudatlan embert egy helyen...

Hogy régen ezt ették, meg bagóztak, és mégis 90 éves korukig éltek? Igen... néhányan. Csak mondjuk mellette egy átlagos családban a 6 gyerekből 2 elhalálozott még 10 éves kora előtt, egy meg megrokkant, mire a felnőttkort elérte volna. Nyugodtan menj ki a temetőbe, úgyis halottak napja van, és nézegesd végig a régi sírköveket! Nem csak 90+ éves elhunytakat fogsz találni.

Ja, hogy régen ismeretlen volt a rák? Mondd ezt a gégerákban elhalálozott dédapámnak, aki amúgy ízig-vérig földműves életmódot élt. Vagy a lányának, aki szintén rákban halt meg.

És való igaz, egészen biztosan attól lesz mindenki rákos, mert tápozott sertéshúst eszik... mert ugye kémiailag nem is ugyanazok a vegyületek vannak benne, áááá nem...

A növénynemesítéssel kapcsolatban is mennyire érdekes, hogy csak az utóbbi 50 év nemesítéseit szidja mindenki. Persze, az, hogy a sárgarépa eredetileg lila volt, és a káposztának nem volt feje, csak pár levélkéje, az már kívül esik az ingerküszöbön, mert nem az utóbbi 50 év nemesítése.

Az étkezést pedig minden esetben össze kell hangolni az életmóddal. Aki reggeltől estig kapál, kaszál, arat, annak elengedhetetlen a megfelelő zsírbevitel. De egy mérlegképes könyvelőnek ugyanez az étrend kifejezetten káros lenne. És nem, nem lesz attól senki se homokos, se teszetosza, hogy nem egész nap ás meg kapál, hanem az agyát használja.

A képen egyébként véreshurka, májashurka és kolbász látható. Kifejezetten finom ételek, a májashurka például nagy kedvencem.

2018. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Szolovjov ***** válasza:
Na ezt hívják takarmánynak! Ettől lehet dolgozni!
2018. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez a takarmány deriváltja. :)
2018. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor egyél tescós párizsit, meg fagyasztott akármit és gumicukrot. Éljél műanyagon, kit érdekel? A te bajod, hogy nem tudod, mi a jó. Valójában te eszed a szart, ami a képen van, az tök jó kaja.
2018. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mások mit szeretnek rajta, de én finom ételnek találom, és a képen lévő is szépen van tálalva.

Éhes is lettem tőle.

2018. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A mértékletesség kulcs. Az érvelés szerint ezt eszem minden nap. Ez nem igaz. Fél évente, évente kedvet kapok hozzá és nagyon szeretem. Se kapa forgató, se akta kukac nem vagyok. Képes vagyok edzeni, sportolni amellett, hogy munkában nem mozgok. Nem zabalok, táplálkozom.


Ferdítés azt állítani, hogy egészségtelen egy étel, mert ha azt eszed minden nap, beteg leszel. Az emberek többsége változatosan táplálkozik.

2018. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!