Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bulit szeretnek tartani 15...

Bulit szeretnek tartani 15 fore, de nem tudom, hogy milyen etel legyen. Ennyi embernek nem szeretnek fozni, mit rendeljek?

Figyelt kérdés
Van vega is, ez megneheziti a valasztast. Van tipikus buli kaja?

2018. szept. 10. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem sushi, manapsag azt hiszem divatos is. Legutobb majkremmel toltottet ettem, barmit tehetsz/kerhetsz bele, laktato (max 7db/fo).

(Igen elhiszem van aki 20at is megeszik..)

2018. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyszer berendeltem ilyen party szendvicseket 3 tálcával meg pizzából 3 fajtát meg ahol a szendvicset rendeltem ott van ilyen hidegtál az is jó ötlet lehet és arról tud mindenki válogatni!

Nem tudom mennyit szánsz rá, de nekem így volt itallal mindennel együtt 45 000 szóval lehet megéri magadnak csinálni már amit megtudsz!

2018. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire formális alkalom, de én pl. a sima, baráti bulikra azt csinálom, hogy készítek többféle kenhető krémet: csirkemájból májkrém, körözött, avokádókrém, zakuszka, padlizsánkrém, tonhalkrém konzervből.

Szeletelt kenyeret veszek, kétfélét, fehéret és barnát, tálcára kirakom. Kirakom a késeket, és mindenki azt ken magának, amit akar. Kistányért adok hozzá, de adhatsz papírtányért, akkor még mosogatni sem kell. Plusz vágtam fel paprikát, paradicsomot, kovászos uborkát kistányérokon.

Sütöttem egyszerű sajtos rudat és egy édes kekszet, de azt is meg lehet beszélni, hogy ezt a vendégek hozzák.

Legutóbb 17 ember volt, 10.000 ft alatt kijött így a vendéglátás, de mindenki elégedett volt, finomak voltak a kaják.

2018. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Még egy bográcsos paprikás krumpli + kovászos uborka is sokkal olcsóbban kijön, mint akármit rendelsz, és vagy jó lesz, vagy nem. Vagy elég lesz, vagy nem! Ha már buli, akkor már önmagában a bográcsozás is egy külön buli! Nem mindenkinek van/lehet benne része. :))
2018. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a pizza jó választás lenne, lehet belőle vegetáriánust is rendelni. Esetleg egy sós aprósüteményt is összedobhatsz, vagy pár muffint, mindegyik hamar megvan.
2018. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen típusú buli. Csam ugy tudunk segiteni. Caak vega vag vegán?
2018. szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A bulira pizzat rendeltem es keszitettem salatakat, koszonom a segitsegeteket!
2018. szept. 21. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!