Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 177/54/18/L izmot szeretnek...

177/54/18/L izmot szeretnek epiteni fenekemre, karomra mashova is persze de foleg ezekre a helyekre. Itthon tudok egyenlore edzeni milyen gyakorlatokat javasoltok? Mit es mennyit egyek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 14:18
 1/3 anonim válasza:

Hát figyelj ,izmos az otthoni kis 'edzizgetesektol'nem leszel

Ahhoz hogy izmot epits nagy súlyok kellenek illetve kalória plusszba kell lenned

Több tápanyagot kell bevinned mint ami alapból szükséges és az edzéseken is oda kell tenned magad rendesen illetve a regenerálódásra is hagyni kell időt.

Otthon saját test súlyos edzés mellett soha nem lesz tömeg rajtad :D

Ja,mellesleg nem te hatarozod meg hogy hova hizol hova szedsz fel izmot

Genetika függő

Olyat meg nem csinalhatsz hogy a fenekedre meg csak a karodra edzel

Nagyon aránytalanul fogsz kinézni :D

2017. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel kb 0deka izom volt rajtam ezert szerintem eleinte talan hozhat eredmenyt az itthoni "edzegetes" es mivel lassan egy honapja csinalom latok is nemi nemu valtozast hogy a 0deka helyett talan lett egy keves izom . amugy tervezek majd terembe menni :)
2017. aug. 18. 13:05
 3/3 Vass Mihálx válasza:

Én itthon szedtem fel 5 kg izmot.10kg sulyzóval egykezezek

és és napi 2 szer ezt iszom:Hyper Mass 4000g

2018. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!