Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnék gyereket. Miért...

Nem szeretnék gyereket. Miért nem lehet ezt a tényt elfogadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32 éves nő vagyok. Ha feljon bárhol ez a téma és én is elmondom a véleményem, mindenki teljesen el van hülve rajta. Nem értik és mindenáron meg akarnak arról győzni, hogy de ez majd meg fog változni, mert az élet értelme a gyerek, stb stb. A. Férjem is úgy gondolkodik mint én. Szóval nem akarunk gyereket és úgy néznek rám mint valami földönkívülire ezért. Nagyon zavar, mert senkinek nincs joga emiatt engem vagy a férjem elitelni. Ti mit gondoltok erről?
2018. nov. 4. 12:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
Provokatív kérdés, gondolom az életben is ilyen vagy. Kiprovokálod, hogy beszélhess róla aztán vitát generálhass. Ez is egy életcél végülis. Csak röhejes, hogy ha épp senki nem cseszeget a dologgal gyorsan feljössz a gyakorira panaszkodni róla. :D
2018. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Azt az egyet nem értem, hogy ezeket a napi "nemakarokgyereket" kérdéseket miért nem Emberek témába írkáljátok? Ott lehet ezt kiválóan megvitatni.


A kutyás topikba se írsz bele gondolom hogy "nem akarok állatot tartani"......vagy egy cukrász fórumra se írsz hogy "cukorbeteg vagyok és soha nem is szerettem a tortákat". Minek?

2018. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit bánom én, hogy te nem akarsz gyereket. Egészségedre.
2018. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

Rossz helyről közelíted meg.

Nem, nem kell elfogadnia ezt senkinek, mint ahogyan semmit, ami csak rád és a férjedre tartozik és csak ti vagytok benne illetékesek.


Az, hogy ki, hogyan "néz" ezen dolgok miatt, irreleváns. Az az ő dolguk, ha nekik ezzel bajuk van, nem a tiéd. Ez akkor is így van, ha 10 és akkor is, ha 0 gyereket vállaltok.

2018. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem fölösleges ezen görcsölnöd. Mindig lesznek olyan emberek akik szeretnek màsok életében vàjkàlni vagy abba egyenesen beleugatni mert a sajàtjuk üres, unalmas, szar- ezért nincs jobb dolguk. Ennyi. Nem kell vele foglalkozni.

32 éves vagyok szintén. Mi se akarunk gyereket a férjemmel. 7 éve hàzasok vagyunk. Szerinted? Havonta legalàbb 2-3x megtalàl ezzel a témàval valaki. Régebben egy ideig belementünk a jàtékba, vàlaszoltunk minden kérdésre hogy miért nem akarunk gyereket soha ( mert nem vàgyunk rà, nem szeretjük a gyerekeket, nem lenne hozzà türelmünk, túl sok macera van velük, nem hiànyzik a nonstop üvöltés, szaros pelenkàk, kialvatlansàg, túlsàgosan korlàtoznà a szabad életünket, a kettesben töltött időnk csökkenne, szabadidőnk úgyszintén, plusz több milla egy kölköt felnevelni..., szeretjük a munkànkat is, nem akarunk kimaradni) Tehàt sok oka van amiért köszi de nem kell gyerek.

Persze ilyenkor jönnek a kéretlen kommentàrok, megjegyzések, hogy akkor minek vagyunk együtt ( pl mert szeretjük egymàst- ostoba kérdés), hogy szemét lelketlen szívtelen önző dögök vagyunk , ki nyitja majd rànk az ajtót öregkorunkban ( nem mintha erre a gyerek garancia lenne) és kéne valaki aki majd cseréli a szaros pelenkànkat stb stb. Ès még mi vagyunk önzőek ..... haha. Egy nem is létező valakivel szemben nem lehet önzőnek lenni. Egyébként meg semmivel se önzőbb a nyugodt életünkért NEM vàllalni gyereket, mint azért vàllalni amiért az emberek vàllaljàk. Boldogabbnak remélik tőle az életüket, teljesnek, hogy legyen értelme élni... Hàt nekünk ezért nem kell szaporodni, így tökéletes minden ahogy van, azért van az életünk hogy élvezzük, Kettesben, kutyàval.

Azt tudom neked mondani, hogy szard le. Egyébként az, hogy a gyerekvàllalàsról valaki véleményt alkot( akar vagy nem akar) nem ugyanaz mint amikor a màsik ember ezzel kapcsolatos döntését- gondolkodàsmódjàt bíràlja, NEM ugyanaz. Ítélkezni SENKINEK nincs joga, csak épp a buta, kevésbé intelligens emberek ezt nem képesek felfogni, hogy az ő bíràskodàsukra senki sem kívàncsi.

Szard le! Mindössze annyit kell közölnöd, hogy semmi köze hozzà! Magànügy. Eleve hatalmas bunkósàg ilyesmit kérdezni. Primitív.

2018. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%

Szerintem jobb, mint kényszerből szülni, utána meg ütni-verni meg elhanyagolni a gyereket.. Semmi rossz sincs ebben.

Ha legközelebb kérdezik, mondd, hogy holnap születik. :D

2018. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Én még egy gyereket nem fogok szülni, az biztos. Engem az idegesít fel, amikor azt mondják, majd meggondolom. Nem, nem fogom magam meggondolni. Nem lesz és kész.

29 éves vagyok.

2018. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%
Mit kerestek akkor a gyerekvállalás kategóriában ? :))))
2018. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%

18

A gyerek tudtaos nem vállalása is gyerekvállalási kérdés, nyilván azt.

2018. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Keresd vissza a kb 3000 ilyen kérdést...
2018. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!