Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A metrón egy nő megbökdöste a...

A metrón egy nő megbökdöste a vallam es azt mondta. : "ne haragudj! Leülhetek? Mert kismama vagyok. "? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A nőt se láttam nem hogy kismama.


Kicsit furcsanak tartom hogy egy masik nőt felállítok csak azert mert kismama vagyok. Ti mit gondoltok erről? Ti is megtennétek ezt? Vagy várnátok míg észreveszi valaki hogy kismama vagy es magatol atadja a helyét?



2018. nov. 7. 12:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Én átadnám a helyem. De nemcsak kismamának, bárkinek aki szól, hogy valami miatt nincs jól, vagy nem tud állni. Nyilván azért szólt, mert úgy látta, hogy nincs üres hely és senki sem adta át. Biztosan azért hozzád ment oda, mert gondolta, hogy te nőként talán jobban megérted, kedves leszel.
2018. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Közben jöttek még válaszok.

Sajnos nekem is van olyan, hogy okkal ülök le, de még nem volt olyan, hogy ilyenkor felállítottak volna.

2018. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Látszólag nagyon jol érezte magat es eppen ette a péksütijét. Illetve falta.


Egy kisit nagykepünek tunt nekem, pont ugy jott le ahogy egy valaszolo mar irta, mindtha neki alanyi jogon jarna. Annyit mondtam neki hogy persze es mar alltam is fel. Egyebkent hulla faradtan almosan jottem hazafelé munkából.

2018. nov. 7. 13:04
 14/34 anonim ***** válasza:
40%
Akkor megértem, hogy rosszul esett. :/ Igazából néha meg lehet mondani, hogy ne haragudj,de én most nem vagyok jól, nem szeretnék felállni.
2018. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem lehet mindig megfelelni mindenkinek, meg az illemnek.
2018. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
7: ezt is lehet normálisan mondani, nem ilyen bunkó stílusban, pl. bocs, de inkább kérj meg valaki mást, mert nem érzem jól magam
2018. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%

Fel szoktam ajánlani kismamának, idősnek, de a reakciók változóak. Van, aki azt mondja: maradjon kedves, úgy is mindjárt leszállok. A másik, mondjuk egy kismama: köszi szépen, de állva jobb.

Ami engem felhúz, hogy a suttyó tizenéves a mellette lévő ülésre teszi a táskáját, nyomkodja a telefonját, fel sem néz. Akkor szoktam kérni ilyet munkából hazafelé, ráadásul tele a busz: bocs, leülhetek? Bírom, mikor nagyduzzogva leveszi az ülésről a táskáját, és tovább nyomkodja a telefont.:)

2018. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
17. vagyok. Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha már ilyen szépen megkért, átadtam volna. Nem mindegy a stílus. Ha bunkón szólt volna és közben látom, hogy vidáman majszol, akkor már meggondolandó.
2018. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
54%
Ha normálisan kéri átadom...már csak abból kiindulva, hogy én is várandós vagyok 9 hetes és haematoma miatt vérzek, de a baba rendben van...az előző terhességemhez képest 100x rosszabbúl vagyok, de én is tömegközlekedek, mert a lányomat el kell hoznom az oviból...nem látszik még hogy babát várok, de ha nincs hely a buszon kellemetlen, de én is kértem már helyet, mert a progeszteron pótlástól szédülök is....a várandosság nem olyan egyszerű mint hinnéd...ezzel csak azt akartam írni, hogy nem látunk a másikba hogy épp mi zajlik benne vagy épp hogy érzi magát, hogy viseli a terhességet...
2018. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem értem, hogy enni tud, akkor már kevésbé kismama, és nem fog ugyanúgy terhet cipelni?

Lehet, hogy leesett a cukra, ezért evett és ezért szeretett volna leülni.

Biztosan azért téged kért meg, mert szimpatikusnak tűntél.

2018. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!