Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A metrón egy nő megbökdöste a...

A metrón egy nő megbökdöste a vallam es azt mondta. : "ne haragudj! Leülhetek? Mert kismama vagyok. "? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A nőt se láttam nem hogy kismama.


Kicsit furcsanak tartom hogy egy masik nőt felállítok csak azert mert kismama vagyok. Ti mit gondoltok erről? Ti is megtennétek ezt? Vagy várnátok míg észreveszi valaki hogy kismama vagy es magatol atadja a helyét?



2018. nov. 7. 12:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a mondatot sok tudós fogja még boncolgatni évtizedekig."

Felröhögtem, pedig nincs min.

Nem látta a nőt, azt meg így főleg nem, hogy kismama is egyben.

2018. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

" 7: ezt is lehet normálisan mondani, nem ilyen bunkó stílusban, pl. bocs, de inkább kérj meg valaki mást, mert nem érzem jól magam"


Ez vicces stilusban akart lenni. Ugyanis max akkor ülök le (ha tudok), ha elvan törve a lábam, vagy valami miatt mankóval kellene mennem. :D

Tehát maga a szituáció is elég vicces lenne.

2018. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%
Elmesélem a saját történetemet. Négy-öt hónapos voltam, alapjáraton vékony testalkatú, nagy nyári meleg volt- nem kellett felülre egy pólón kívül más, szóval már elég sejtető volt a pocakom. Semmi bajom nem volt aznap, de ahogy felszálltam a villamosra(körülöttem középiskolások, megtermett férfiak, 40es nők ültek, és "milyen csinos kismama" mondták többen egymásnak... de senki nem állt fel!) és elindult, rám tört a rosszullét, de még milyen! Minden porcikám remegni kezdett mint a kocsonya, pár másodpercen belül úgy leizzadtam mintha teli medencéből másztam volna ki, az arcom pedig a falfehér és a zöld szín között játszott. Volt aki megkérdezte hogy rosszul vagyok-e, válaszoltam is, direkt hangosan hogy szédülök, mire a válasz: Hát igen, ez ezzel jár.(mosolyogva persze) És senki nem állt fel még mindig, viszont mindenki engem nézett. Aztán egyszer csak elkezdtem öklendezni, és utána végig hánytam a következő megállóig. Utána jöttek a neharagudjak ők balgák hát hogy nem adták át a helyet. Na akkor megjegyeztem hogy ahogy én nem érdekeltem itt senkit, na ugyanannyira nem lesz rossz érzésem amiatt hogy fel fogok állítani mást.
2018. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
44%

"haematoma miatt vérzek, de a baba rendben van...az előző terhességemhez képest 100x rosszabbúl vagyok, de én is tömegközlekedek, mert a lányomat el kell hoznom az oviból..."


Az apja nem tudja elhozni?

(tudom, most jön majd a felháborodott "DE HÁT Ő DOLGOZIK", mert egy férfinak nyilván nincs más szerepe a családjában...)

2018. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

21-s,nekem is csak elsőre volt vicces😂

De a mondat ettől még szedett-vedett.


Nem láttam a nőt.Ennyi.

Felesleges hozzátenni hogy azt se látta hogy kismama.

Mintha azt mondanám hogy nem láttam az asszonyt és azt se hogy idős.


Felesleges.


Én át szoktam adni a helyem,ha azt látom hogy senki más sem adja át a sajátját.

2018. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
10%
Aki a metrón (vagy más tömegközlekedési eszközön) zabál annak én nem adom át a helyem. Vannak szabályok amiket be kellene tartani. Ha ő nem képes az írottakat betartani akkor tőlem se várja el hogy az íratlan szabály szerint viselkedjek.
2018. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Miert az asszony nem lehet fiatal kizarolag csak idős? Egy 18 eves hazas lány/nő is asszony. Ő fiatal asszony.


Asszony: Párkapcsolatban élő nő, aki lehet férjes, özvegy, elvált vagy élettárs.

2018. nov. 7. 14:53
 28/34 anonim ***** válasza:
61%

Legalább mi nők legyünk ott a nőtársainknak.

Vannak, akik rosszul viselik az utazást, mások hajlamosak ájulásra, vagy rossz a vércukruk, stb, szóval ha valaki udvariasan kér meg rá, hogy adjam át a helyem, akkor átadom, még akkor is, ha nem indokolják meg.

Egy kismama esetében nyilvánvaló, hogy neki nagyobb szüksége van az ülésre, mint nekem, szóval nem zavarna, ha egy kicsit állnom kellene azért, hogy ő leülhessen.

2018. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem egy akkora nagy dolog ezért leszartam volna és nem is agyaltam volna tovább így ez a kérdés sem születik meg.
2018. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
61%
Én kifejezetten örülök, ha szól az, akinek szüksége van a helyre, nem tőlem várja el, hogy a napi 2 óra ingázás alatt, amikor mondjuk olvasnék, mert olyankor van időm, ehelyett azt lessem, ki mikor száll fel és terhes-e a három kabát alatt.
2018. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!