Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A metrón egy nő megbökdöste a...

A metrón egy nő megbökdöste a vallam es azt mondta. : "ne haragudj! Leülhetek? Mert kismama vagyok. "? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A nőt se láttam nem hogy kismama.


Kicsit furcsanak tartom hogy egy masik nőt felállítok csak azert mert kismama vagyok. Ti mit gondoltok erről? Ti is megtennétek ezt? Vagy várnátok míg észreveszi valaki hogy kismama vagy es magatol atadja a helyét?



2018. nov. 7. 12:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Erről nincs mit beszélni. Szüksége volt egy ülőhelyre, megkért. Ennyi történt.


"Várni"? Nagy-Britanniában a kismamák kitűzőt kapnak, hogy állapotosak, éppen azért, hogy elkerülhető legyen, hogy csak áll, amíg rosszul lesz, mert nem veszik észre ...


Könyögöm, itt semmi nem történt.

2018. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Van egy sztorym ezzel kapcsolatba. El volt törve a lábam és sajnos busszal kellett utaznom. Örültem is hogy van helyem és letudok ülni. Pár megálló után szál fel egy idős hölcs a buszra. Nem lehetett olyan idős, kb. 60 évesnek mondanám. Megbökte a vállamat hogy fel e tudnák állni és át adni neki a helyemet. Elnézést kértem de mondtam hogy nem tudok felállni mivel elvan törve a lábam és nehéz így állnom alapból is nem még buszon. ( amúgy se úgy nézett ki mint aki valami oknál kifolyólag nem tudna állni, mivel totál rendben volt). Belém kötött hogy én mit képzelek magamról, mennyire udvariatlan szemtelen EGY LÉNY vagyok így fogalmazott és hogy nem fogja fel hogy vannak ilyen emberek még a világban. Hát nem csak én de a többi utas is nézte hogy miről beszél és jogtalanul nekem esett. Szóval mindenki más, ahány ember annyi vélemény. Bocsi de ezt muszáj volt elmondanom mert eszembe jutott a kérdésedről. Szerintem simán át lehet adni a helyet a kismamáknak ha megkérik, én is megkérném ha ilyen helyzezben lennék.
2018. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
#32 sajnos vannak ilyen taplók, nekem is az a tapasztalatom, hogy 20 éven át átadod a helyed aztán egyszer rosszul vagy és nem bírod, rögtön betalál egy ilyen. (én elhajtottam azt, aki a véradás után szédülő barátomat akarta felrángatni, amikor választhatott volna harminc másik emberből.)
2018. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

24-nek


Nem tudta elhozni, mivel kint dolgozott külföldön/persze-persze munka, de előre nem tudhattuk hogy mi lesz, hamarabb utazott pár nappal mielőtt vérezni kezdtem, hollandia nem a szomszédban van, ha tudta volna elhozta volna, mint ahogy utána már ő rendezte/rendezi az oviba vivést-hozást /...rajta kívűl, segítségem pedig csak 300km volt/van...de oviba vinni kellett/kell.../jöhetünk azzal, hogy akkor az egyik barátnőt vagy ovistárs szüleit miért nem kértem meg, de az orvosom mondta, hogy ennyi belefér ürülnie kell stb csak vigyázzak kíméljem magam ne emeljek meg egyebek/ a 100x rosszabbul viseltem a másodikat, nyílván nem úgy heverészik/lazázik az ember ha már van 1 gyereke, kimerítőbb mint az elsőnél...

Azóta már megszületett, egészséges 4 hónapos kislány :-)

19-es

2019. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!