Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lett mostanában...

Ez miért lett mostanában ekkora divat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy tizenéves fiatalok isznak, cigarettáznak, Facebookon büszkén jelölik meg egymást az alatt, hogy "semmi nem köt össze jobban két barátot, mint egy közös hányás". Mindenhol ez van, hogy menő az ivászat, ha valakinek szülinapja van, akkor ilyenek vannak alatta, hogy egy részeg kép a szülinaposról, és "remélem, hogy ma is ilyen alaposan fogsz ünnepelni, mint ekkor". És kinéznek, még én vagyok a hülye, mert nem szeretem olyan mennyiségben az italt.
2018. nov. 9. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%

10-es!

Jó persze értem,de ma is megvan a depis szocfóbós,otthon ülős réteg,akik pl,itt a GYK-ben öngyik akarnak lenni,ami akkor is meg volt,csak otthon a kisszobában.

2018. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
100%
Divat volt az már régebben is. Amikor én voltam áltsulis, már akkor a presszóban ittak meg az árokparton hánytak a menők, csak nem volt fészbúk ahova ki lehetett posztolni, na meg okosteló sem hogy minden hányást megörökíthessenek.
2018. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
A szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel, nem igazán értenek a neveléshez, így az utca neveli őket.
2018. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel, nem igazán értenek a neveléshez, így az utca neveli őket."


Ez a hetvenes években se volt máshogy, lásd: kulcsos gyerekek.

2018. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!