Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet szociopata az ismerősöm?

Amina931 kérdése:

Lehet szociopata az ismerősöm?

Figyelt kérdés
7 éve ismerem de egyszer sem tanúsított empátiát, sem megbánást. Imád magáról beszélni de senki más mondandója nem igazán érdekli. A neten ismerkedtünk meg, eleinte úgy viselkedett mint aki szeretne kapcsolatot, utána totál rideg lett mintha elvágták volna. (Amikor már éreztem valamit iránta, ekkor a szemem láttára kezdett el nőzni és mesélt is róla) Úgy láttam több nővel is ezt csinálja. De nem is ez a lényeg, soha nem láttam még rajta érzelmeket, soha nem volt még kapcsolata, és annak ellenére hogy nem akar tőlem semmit felkeres, úgy érzem azért hogy lássa én érzek-e még valamit. Többször volt ilyen próbálkozása, és mivel semlegesen viselkedtem vele el is tűnt. De évente legalább 1x bepróbálkozik. Nem a szexért keres mert az nem volt közöttünk és nem is nyomul. Csak apró dolgokkal kedveskedik ilyenkor és törődik velem. Megjegyezném hogy kikerültem már a hálójából, mert engem nem motivál ha valaki érdektelen velem szemben, viszont érdekel hogy mi állhat a háttérben. Mélyebb beszélgetésre teljesen képtelen, kibújik alóla.

2018. nov. 12. 09:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy az.
2018. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!