Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert telik ilyen gyorsan az...

Miert telik ilyen gyorsan az ido? Ti nem vagytok ez miatt szomoruak?

Figyelt kérdés
Most 26 eves vagyok de olyan mintha tegnap lettem volna 18. Raadasul semmit nem eltem azota se meg baratnom se volt soha. 18 evesen meg eleg gondtalan eletem volt a mostanihoz kepest legalabb is. Akkor kellett volna elni csajozni. Most meg mar kb az egesz eletem egy nagy problema es ha regen nem volt kapcsolatom meg semmi hat most hogy lenne?? Raadasul most mar kozelebb vagyok a harminchoz mint a huszhoz. Olyan jo volt mikor meg azt mondhattam hogy 18 eves vagyok csak ezt akkor fel se fogtam.

2018. nov. 18. 07:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell 90 evesnek lenni, most is meghalhatsz barmelyik van. Eleg ha csak kimesz az utcara sok minden tortenhet. Vagy csak otthon vagy epp es szivrohamot kapsz vagy barmi. Vagy nem ebredsz fel soha tobbet.
2018. nov. 21. 07:46
 12/12 A kérdező kommentje:
*most is meghalhatsz barmikor
2018. nov. 21. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!