Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, amikor...

Érezted már úgy, amikor belenéztél a tükörbe, hogy legszívesebben arcon ütnéd magad azért a sok aljas dologért amit tettél másokkal?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 01:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vicces, de én is úgy látom, hogy magammal voltam eddig a legkíméletlenebb. Persze csináltam egy-két olyan dolgot, amire nem vagyok túl büszke. Érdekes, hogy pont ma tudtam meg az egyikkel kapcsolatban, hogy ha lett volna okom eddig lelkiismeret-furdalásra, teljesen felesleges lett volna.
2018. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromtól kezdve előre megfontolom a döntéseimet és a mondandómat, és a tetteim vagy szavaim következményét mérlegelem. Sosem volt olyan, hogy aljas lettem volna másokkal, sosem bántottam senkit - Azért amit saját magammal tettem viszont kijárna egy nagy pofán vágás. Hiába, saját magával más az ember mint társaságban.
2018. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egy rövid időre 😀

Aztán rájöttem, hogy a csaj aki iránt bűntudatot éreztem egy szabályos pszichopata, aki nem csak engem hanem az összes "szeretétt" bűntudat nélkül manipulálja és hülyére veszi. Ekkor egy csettintésre eltűnt. Már csak magammal szemben érzek bűntudatot amiért sanyargattam magam egy ilyen lény miatt.

2018. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!