Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy mitől lesz egy nő...

Miért vagy mitől lesz egy nő radikális, férfigyűlölő femináci?

Figyelt kérdés

Több ilyen videót és hírt láttam már, és nem tudom egyszerűen megérteni, hogy mitől lesznek egyes nők nagyon durván férfigyűlölő feminácik.

Pár példa, amik nem megjátszottak voltak:

- a nő nekiállt kötekedni a férfival, aki pár ismerősével valami ellen tüntettek. A nő provokált, kiabált, meg férfiellenes dolgokat mondogatott, párszor meg is lékte a férfit, mire a férfi ellökte a nőt (kamerák előtt, amik mindent felvettek az egészből), mire a nő nekiállt játszani az áldozatot, meg "a nők el vannak nyomva".

- fel vannak háborodva, ha egy férfi készén vagy kinyitja nekik az ajtót, de ha meg nem nyitja ki, akkor "hímsoviniszta disznó"

- általánosítanak a férfiakkal kapcsolatban, de elvárják, hogy a nőkkel és feministákkal kapcsolatban a férfiak ne általánosítsanak


Stb.


Miért lesz valaki ilyen undorító? Nem egy olyan nő van, aki inkább femináci, mint egyenlőségpárti, ha a férfiakat éri sérelem, az már dicsőség, ha a nőket, akkor az elnyomás meg "#metoo".

Tudom, hogy minden ideológiának van radikális változata, de komolyan érdekelne, hogy mitől lesznek egyes nők ilyen elviselhetetlen, női felsőbbrendüséget hírdető, férfiakat zsigerből gyűlölő feminácik, akik mindenben csak azt látják, hogy a férfiak a gonosz elnyomó disznók, a nők meg mindenben ártatlanok?


Ti mit gondoltok?

Ismertek ilyen embereket?


Ti mit tennétek, ha egy ilyen nő belétek kötne?



2018. dec. 2. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem vannak női ismerőseim, akiket férfiak megerőszakoltak, és nem lettek férfigyűlölő feministák.

Eleinte én is evvel párosítottam az okot, de úgy látszik, nem ez.

Több, mint valószínű a genetikában, meg a nevelésben keresendő.

Illetve ezek szerencsétlen összességéből.

Egy igazi, átlag nő alapjaiban sosem agresszív, sőt, minél nőiesebb, annál inkább toleráns mindennel szemben.

Megfigyelhető, hogy általában az agresszív, vehemensebb jellemű nők hajlamosak ilyesmire.

A normál nők általában totál lesz..rják a feminizmust, férfi-női egyenlőséget, meg minden ilyen marhaságot.

Tudom, látom fórumokon, face-n, hasonló helyeken, kik, meg miket tetszikelnek. Sőt, általában nők azok, akik ki vannak akadva a feministák marhaságain.

Talán nem véletlenül kezdték el a gender szakokat, mert valakinek feltűnt, valami nem stimmel...

Az, hogy ezek a nők mitől ilyenek?

Több tesztoszteron? Kevesebb ösztrogén?

Illetve még az agy is, ha nem kellő nemi hormont kap magzat korban, fejlődhet ellentétes irányba a kromoszómáktól eltérően.

Volt fiú ismerősöm, mindenki kapásból rámondta, hogy 100% hogy meleg, mert annyira nőies viselkedése volt, erre mindenki meglepetésére feleségül vett egy átlagos nőt. Ugyanez megvan nőben is.

Szóval női testben lévő férfiakról lehet szó, akik nem tudnak kitörni. A nők nem érdeklik őket, a férfiakat meg konkurenciának tartják, de vonzódnának hozzájuk fizikailag.

Így gyakorlatilag sosem tudnak párt találni.

Ráadásul még ha szembesítik is őket a mivoltukkal....kész a háború.

2018. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Történelmet tanultak, körülnéztek a világban, átnéztek pár bűnügyi statisztikát, beszélgettek férfiakkal, stb...
2018. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Kiskorában bántalmazták bármilyen formában, vagy fiatalabb korában.

Sosoem volt kibékülve a hapsikkal. Előítéletes a hapsikkal szemben, mert anyuka így nevelte, stb. Bármi lehet.

2018. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Ivarérettség után is elhagyták a házat, bekapcsolták a TV-t, böngészgettek az interneten meg amiket a 12-es írt.
2018. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13!
2023. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!