Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mennyire empatikusak,...

A nők mennyire empatikusak, elfogadóak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint a férfiak. Ez emberi tulajdonság, egyesek magasabb, mások alacsonyabb szintű empatikus készséggel rendelkeznek.
2018. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

"Semennyire, mert az úgymond esendőbb férfiaknak kb 0% az esélyük arra, hogy becsajozzanak. Ebből is látszik, hogy a nőkben semmilyen együttérzés nincsen, inkább kinézik, levegőnek nézik az ilyen férfiakat."


Empatikus nő vagyok, nagyon sajnálom, ha valaki szeretne párkapcsolatot és nem jön össze neki. Ettől függetlenül sajnálatból, szánalomból nem fogok összejönni senkivel, mert az nem egy egészséges, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat lenne.

2018. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Én eddig nem tudtam, hogy az empátia azt jelenti, hogy széttárom a lábam, és aki akar, az jöhet.
2018. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"a nők" hozzávetőlegesen 3,7milliárd teljesen egyedi és megismételhetetlen embert jelent.

Ha agyatlan sztereotípiákra és általánosításokra vagy kíváncsi, akkor nesze: a nők empatikusabbak a férfiaknál

2018. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez egy 10 pontos kérdés: figyelem ezt a tendenciát. A '90-es évek végétől egyre jobban átmentek ők is g×nyázásba a másikkal szemben, és ha ott van mellette a barátnő, akkor ez felerősödik.
2018. dec. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A '90-es évek végétől egyre jobban átmentek ők is g×nyázásba a másikkal szemben"


1. Mikor születtél?

2. Ők *is*? Még kik genyáznak?

2018. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!