Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányxzik a gyerekkorom így...

Hiányxzik a gyerekkorom így ünnepek elött hatványozotan. Hogy kűzdjem le? Aspergeres Age Play-er vagyok, "little".26F

Figyelt kérdés

NEM pelenka fétises, hanem age player. Nagyon szeretek gyermek szerepben lenni ez afféle kitörés a felknőtt megjátszós valamiből. eddig 1 barátnőm volt, aki ezt elfogadta és aki segített. Hazaköltözött a szüleivel az államokba :(


Azóta egyre rosszabb. egyedül lakom, és nagyon magányos vagyok. Hiányzik hogy kicsi vagyok, hogy giondoskodnak rólam, szheretnek, vigyáznak rám, biztonságban érzem magam. Hiányzik a játlék és a törődés. Tudom betegnek hangzik de én ilyen vagyok.


2018. dec. 9. 22:32
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a rossz helyesírásért, csak 48 órája fent vagyok és kicsit kivagyok. Programoztam orrba szájba.
2018. dec. 9. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben ugye nem tudok segíteni, ahogy kb. senki sem, hacsak nem találsz megfelelő partnert, csak írogathatok a gondolataimról.

Ha nem lennél age player, akkor is azt mondanám, hogy az lenne a jó, ha valamelyest ki tudnád ezt élni. De a leírás alapján azt hiszem, neked ezt elég nehéz megoldanod egyedül, mert nem egyszerűen gyermek akarsz lenni valahol, amit egyedül is lehet, hanem egy gondoskodó másik is kell. Ez necces, részvétem :(


Nekem nem tűnik betegnek, az a helyzet, de én se nőttem fel soha, minek az? De én nem vagyok magányos és nem várják tőlem, hogy komoly felnőtt legyek. Nehéz az élet így is, ez a világ nem teljesen nekem való.


Őszintén szólva nem hiszem, hogy le lehet küzdeni. Ha igazán hiányzik valami, ami neked kell, akkor ez az érzés megmarad. Amit meg tudsz tenni egyedül (játszani s kicsinek érezni magadat egyedül is lehet. én gyerekként is jobbára magam voltam), azt tedd meg, kb. ennyit tudok mondani totál laikusként... :(


A magányt még szabályosabb felnőttek is rosszul viselik, sajna.

2018. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó érzés hogy valaki írt. a szavaidbnól az jön le, hogy lány vagy. Sajnos fiúknakj nehezebb "nem felnőni" , mert nagyobb a társadalmi elvárás. Kicsit kikészít hogy meg kell játszanom magam. Amúgy nem muszály gondoskodó fél, lehet partner is. Igen, szoktam játszani, szoktam "gyerek lenni", de ilyenkor annyira hiányzik hogy ezt meg is oszthassam valakivel. Esztembe jut amikor még tényleg kicsi voltam és a testvéreimmel milyen jó volt. Ők fel tudtak nőni normálisan, de én megmaradtam ezen a szinten. NAgyon gyermeki az ízlésem, a kedvteléseim isd azok és rossz érzés hogy nem találok hozzám hasonlót, legalább is itthon nem. Lehet végül majd én is kiköltözöm.
2018. dec. 9. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem gondoskodtsm így senkiről, szóval nem tudok tapasztalatból tanácsot adni..De érdekel ez a téma, ha akarsz beszélgetni, írj :) (lány vagyok)
2018. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Dependens vagy. És az sem normális, hogy 2 napig görnyedsz a gép előtt. Ennek köze nincs a valósághoz amit te csinálsz.
2018. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"És az sem normális, hogy 2 napig görnyedsz a gép előtt."


Te egy akkora barom vagy, hogy állatkertben kéne mutogatni! Szoftverfejlesztő vagyok, én ezzel PÉNZT keresek. Nem sokat, de a havi 5-6 száz ezer készpénzem megvan. Igen, nyomom néha durván, egyik kollégánk még durvábbat is csinált már ennél, de hát meg kell élni valamiből.

2018. dec. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!