Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó neki, ha ezt adja...

Miért jó neki, ha ezt adja meg felhasználónévnek?

Figyelt kérdés

Miért vannak egyes emberek akik ennyire agyasok, hogy olyan nick nevet adnak maguknak Instagramon, vagy itt GyK-n, mint pl csicskagyász és társaik? Ebben mi a jó nekik? Ennyire elkeseredettek, meg depressziósak, hogy nyiltan ilyen gáz becenévvel illetik magukat?

Nekem is volt depresszióm mégsem adtam ilyen nevet magamnak soha egy oldalon sem.

Az ilyen emberek mit élnek át, amikor regisztrálnak az adott oldalra, vagy átírják a felhasználó nevüket?



2018. dec. 10. 20:26
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
86%

Poén vagy csak kínjában írta mert nem jutott más eszébe. Nekem egyik helyen szűzlányokvére666### volt a felhasználóm mert annyi feltételt szabott a rendszer hogy már csak szűzlányok vérét nem kérte hogy legyen benne.

Anno wowoztam és egyszer szembe jött velem "Varázspunci". Azt hittem kiesek a székből akkorát röhögtem. Aztán évekkel később rám írt itt egy felhasználó ugyanezzel a névvel :D

2018. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az érdekes élmény lehetett. WoWban is találkoztam érdekes nevekkel. :D
2018. dec. 10. 22:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. Igyekszem mindig kreatív nevet választani. 🙂
2018. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyeneket játékokból és van aki közülük profi szinten is tolja. Amikor egyszer rákérdeztem, hogy miért ilyen hülye neve választott, akkor az volt az indoka, hogy poénos nevet akart, meg amúgy sem tervezte, hogy bejön neki a játék, aztán végül bentragadt és a statja miatt már nem akart újra regisztrálni.
2018. dec. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen. Mondjuk a játékok azok mások, mint pl egy közösségi oldal.
2018. dec. 11. 06:52
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Pl telefonon g€cifej a nevem, és mindig kiírja a telefonom hogy jó reggelt g€cifej. Én ezen jót mulatok meg mindenki akinek mutattam, semmi depresszió nincs ebben.
2018. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem mi denkire igaz amit írtam az tény. Az esetek 80%-ában viszont igen.
2018. dec. 11. 16:51
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
Az egyik játékben utálomeztajátékot a nevem, a másikban JózsefAttila. Nekem ami épp eszembe jut, de néha az játszik pár embernél, hogy minél viccesebb legyen. Egy fórumon, ha valami mondjuk emogirl192928, akkor valószínűleg ilyen ismerősöket is keres, a csicskagyász meg valószínűleg menő akart lenni.
2018. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Azt hiszik, hogy majd ettől olyan "hűdemenők" lesznek...
2018. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!