Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Attól hogy borzalmasan ronda...

Gags kérdése:

Attól hogy borzalmasan ronda vagyok nőként, mért érez mindenki azonnal felhatalmazást arra hogy belém rúgjon?

Figyelt kérdés

Szokás mondani hogy a gyerekek kegyetlenek, hamar kifognak egymáson. Szerintem a kamaszként sem jobb a helyzet, és úgy érzem ez felnőttkorban sem változó. Már óvodában elkezdődött... hatalmas füleim voltak, és előreálló fogaim (legalább ezen tudtam javítani fogszabályzóval amiért megint csak kaptam). Kamaszként rosszabb lett... jöttek a pattanások, a kis mellek, a hatalmas csípőm... és persze a fiúk. Bármilyen sikert is értem el az életemben (tanulásban főleg) mindig beárnyékolta az hogy alig mertem kiállni és átvenni a jutalmam, mert tudtam hogy összesúgnak mögöttem, és mintha szándékosan... de az összes többi díjazott mellett rólam sohasem készültek képek. Mindig magányos voltam és vagyok, bármilyen osztályba is kerültem. Mintha nem csak csúnya lennék, hanem ragályosan csúnya. Mostanában pedig egyre több gondolat nyomaszt. Olyan érzéseim vannak hogy sohasem találom meg a párom, nem lesznek barátaim, és bármit is teszek mindig a külsőm alapján valami rosszat feltételeznek majd rólam... Sokszor kapom magam azon a szabad perceimben hogy emiatt rágódom, már- már nem bírok beletörődni.

Van még remény számomra?



2018. dec. 19. 04:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is tiszta kék-zöld foltos vagyok a nők által elkövetett rúgásoktól, nagy számban a külsőm miatt, ha az nem, akkor minden más miatt. Sosem lesz barátnőm, úgy érzem.
2018. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kövér is és ronda is, ráadásul pocsék a stílusa, mégis van barátja 16 éves kora óta. Mióta ezt megtudtam, már nem aggódok annyira a külsőm miatt.
2018. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Es itt is vannak a kotekedok, akik megerositik azt, amit a kerdezo mondott. Hogy a nem tul elonyos vonasu emberekbe belerugnak.

Olyan szerintem nincsen hogy csunya, csak olyan aki elter a mai szepsegidealtol... nincs annal szanalmasabb aki ezert bant masokat.

En is ugynezt tapasztalom, tenyleg ,,ronda'' emberkent, akinek nemcsak annyi a rondasaga, hogy az orra nagy, hanem az egesz arca tenyleg nem tul elonyos...

Ez azert van, mert az embereket ez sajnos taszitja hiaba akarnak elfogadni.

Illetve mert a rossz hozzatesz a belsodhoz is kepletesen. Rondakent en csak cs..kanak voltam jo szo szerint, addig a szepeket akkor is kedvelik, tisztelik ha bunkobbak, flegmabbak.

Az a velemenyem hogy ezt a mai vilagot csunya emberkent nem lehet tulelni sajnos, ezert probalj meg javitani valamit a kulsodon, menj el egy kozmetikushoz, kerd ki a velemenyet. Ha tenyleg elegge nem vagy mai szepsegideal fogalmazzunk igy, akkor lehet hogy az se segit teljes mertelben ha sminkeled magad vagy uj frizura, mert rajtam sem sokat segitett, de megis turhetobb lesz a kinezeted az emberek szamara... sok sikert es probalj meg ne torodni amugy meg veluk bar ezt konnyu mondani. :)

2018. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!