Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valóban így lehet? Miért...

Ez valóban így lehet? Miért utálják az emberek azokat akik egyszerűen jobbak náluk? Kinézetben, tudásban vagy mindkettőben. Ennyire irigyek és utálkozóak az emberek?

Figyelt kérdés
Helyes,igényes,okos férfi vagyok és azt vettem észre, hogy az igénytelen,buta emberek,nők nagyon durván kinéznek soraikból. Azonnal "levágom" a metakommunikációjukból és ez bánt, mert én nem hivalkodom semmivel. Ráadásul senkit sem degradálok le semmiért.
2018. dec. 22. 01:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Miriam te vagy az? :D de komolyan írta már más is hogy aki okos ( nem azonos az intelligenssel) az nem veri magát, hanem felfogja hogy tényleg vannak irigyek de ezt el is tudja engedni, mert nincs vele dolga. Másik pedig az, hogy ne hidd már magadról, hogy egy afféle Szabó Péter kétsoros emberkét annyian irigyelnek. Többek közt én sem, nem irigylem hogy beképzelt vagy( igen az vagy, a megnyilvánulásod elárul) nem irigylem egyik olyan ember életét sem akik egész életükben a sikert a karriert, meg az egójuk egekig növelése a legfőbb cél, mert siker orientált lesz és ha már kicsivel többet el is ér akkor kb úgy végzi mint te. Mindenki más fölé képzelitek magatokat, pedig fölösleges az ilyen mértékű önfejlesztés, siker pénz csillogás csak éppen emberség nem marad. És ugyanúgy lehúzzák a rolót neked is mint bárki másnak, csak te tévedésben éled a mindennapjaid, egyszerű ember is lehet boldog, sőt.... De nem taglalom ez hozzád úgysem jut el, csak egyet hajtasz hogy itt is sok az irigy ember.
2018. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!