Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják minden BMX,...

Miért gondolják minden BMX, deszkásról hogy idióta vandálok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Persze biztos van olyan bunkó is, de pl.: Ott van Kempf Zoltán is, aki szintén BMX-es, és tőbb százan felnéznek rá, ahogy én is.

Nem értem mért van ez.

Szerintem ugyanolyan emberek, csak egy kicsit többet mernek álmodni, extrém sport iránt.

Ti hogyan vagytok ezzel??


2018. dec. 27. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a BMX-es kifejezésről mindig ezek a lakótelepi tahógyerekek jutnak eszembe. Max 15 éves de olyan szavakkal dobálózik, hogy csodálom, hogy még senki nem verte állkapcson, akkora arca van mintha övé lenne az egész facebook, de közbe még a biciklijét is a szüleitől kapta karácsonyra.

Rengeteg ilyennel találkoztam, vagy inkább úgy mondanám, hogy csak ilyennel találkoztam. Nem volt még olyan BMX-es aki ne lett volna tahó is egyben.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs normális BMX-es de én még nem találtam egyet se, és valószinűleg azok akik ilyen véleményen vannak se.


Ez nem arról szól, hogy nagyot mer álmodni, vagy bátrabb, semmi köze hozzá.

2018. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban én is azt tapasztaltam, amit az első válaszoló írt. A bmx-esek, deszkások a legnagyobb suttyó hülyegyerekek voltak a környéken. Őket követték rögtön a "rapperek".


Manapság többet foglalkozok a kerékpározással, főleg az országútival,de körbenézek az egyéb kategóriában is. A bmx is kinőtt már a telepi gettós gyerekek szórakozásából szerencsére, komoly kultúra van mögötte. De ezt nem az utcán fogja senki megtapasztalni, ott megmarad meg nem értett tizenévesek játékának.

2018. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet a profi - hivatásos sportot keverni az utcai suttyósággal.


Valentino Rossi is bajnok, attól még nem örül senki ha 300-al szlalomoznak előtte motorosok az úton,kanyarban.


Verstappen is jó pilóta. Ettől még a 4-es főúton száguldó vadbarmonra nincs szükség.


Kicsit ilyen a BMX, deszka is. Megfelelő helyen kell használni nem mondjuk játszótéren. Persze tény, hogy ehhez kell infrastruktúra is.


Es ahogy fentebb írták, nekem is az ismerősei köröm nagy része a tipikus suttyó életművész volt, és ők űzték ezeket a sportokat.

2018. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve tipikus élethelyzet. Jön a deszkás gyerek, köp egyet maga mellé, felszáll a haverjaival a buszra, karcolja az üveget, tageli az üléseket. Közben mint a barmok úgy viselkednek. Ezek után persze hogy a suttyósággal fogják azonosítani a sportot.
2018. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És ha elkezdeném a BMX-ezést, akmot engem is. Olyan vadbarom,trehány idiótának néznének??

(mert el szeretném sportként kezdeni, mert nagyon tetszik ez a fajta sportág)

2018. dec. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!