Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon más is szenved ettől?

Hasty kérdése:

Vajon más is szenved ettől?

Figyelt kérdés
Nem tudok jó pofat vágni ha belül nem azt érzem. Nem tudom megjátszani az érzéseimet. De úgy gondolom ez miatt hátrányos helyzetbe kerülök az élet számos területén. Ha gyűlöletet vagy unszimpatiat érzek egyszerűen nem tudom eltakarni....esetleg hogy lehetne ezen változtatni? 24/L

2018. dec. 29. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem baj szerintem hogy ilyen egyenes vagy!

Ez lehet az előnyöd is, ha ezt tűzön-vízen keresztülviszed továbbra is az életedben ;)

A helyedben azért elfogadnék valamit a "párod főnökétől,,(amikortudomhogynemakarmegmérgezni) "jelképesen" hogy ne legyen túl nagy szakadék a későbbiekben...

Egy kicsit közeledni kéne a középút felé - ha azt érzed ezzel problémát okozol annak akit szeretsz. Ezért igazán megéri még egy-két pókerarcot is vágni :P

2018. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok az ilyen képmutató ember, de elhiszed, hogy az emberek többsége nem ilyen? Nem kéne úgy tenned, mintha körülötted mindenki kétszínű, báránybőrbe bújt farkas lenne és te lennél az egyetlen őszinte, jólelkű, saját véleményéhez hű ember.
2018. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!