Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Sok ilyet ismertek?

Én nem sminkelem magam, mert szerintem nem szükséges.. de a környezetembe a legtöbben nem így gondolják:)



2018. dec. 29. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Semmit sem gondolok róla, ő dolga. Én sem sminkelek. De én még olyan nőt nem láttam, akin ne szépített volna a smink. Mindenki jobban néz ki egy kis sminkkel.

Ahogy a 2. által belinkelt nőkön is látszik, a legdrámaibb változás a szem körül érhető el. Nagyon sok nőnek 18-20 éves korától már karikás lesz a szeme, akármennyit is alszik. Nem tudom te hány éves vagy, kérdező. De a képeken is látható mennyivel jobban mutat, ha nincsenek sötét foltok a szem körül. Akinek halvány színű a szemöldöke vagy ritkás, az is jobban mutat, ha megrajzolja magának. És sokaknak jól áll, ha az alsó szempillájukhoz húznak egy sötét csíkot, keretezik a szemüket ez által. Na, nem mindenkinek, mert ez kicsinyíti a szemet, tehát se a kis szeműeknek, se azoknak nem való, akiknek egymáshoz közel ülő szemük van.

2018. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem érdekel, ki sminkel vagy nem, azt nem szeretem, mikor valaki jobb embernek gondolja magát, mert sminkel/nem sminkel, és lenézi a másik tábort.


(Nővérem főnöke volt ilyen, férjnél volt, de úgy nézett ki, mint egy vadleszbi, fiús haj, semmi smink, fiús ruhák, még a mozdulatai is ilyen agresszívak, szinte kiabálva beszél. Ő beszólt tesómnak, hogy minek sminkel, aztán büszkélkedett, hogy ő bezzeg soha. Sőt, azt mondta, nem hitte volna, hogy ő "ilyen", mert a téli bakancsának kb. 4 centis sarka van. Nem szexi csaj csizma, egy sima bakancs. No comment.)

2018. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

12

A leszbikusságnak SEMMI köze ahhoz, hogy az illető agresszív bunkó, akiről beszélsz.


No comment.

2018. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Tudom, hogy semmi köze, csak lusta voltam telefonon bepötyögni, hogy olyan a kinézete és a viselkedése, hogy az átlag magyar leszbikusnak hinné a sztereotípiák miatt, mea culpa, liberális vagyok.
2018. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyre inkább kényszer a smink, pláne a tizenévesek, és a fiatal felnőttek között, szóval üdítő érzés nem sminkelő nőket látni.

Nekem is van éppen elég olyan női ismerősöm akik azt mondják, hogy azért sminkelnek, mert ezt élvezik, és így fejezik ki magukat, de közben alig merik elhagyni a lakásukat akkor, ha abszolút semmi smink nincs rajtuk. Tényleg jó mókának tűnik.....

2018. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Mindjárt belinkelem az egyik kedvenc YouTuber-em sminkelős videóját. Szép-szép smink nélkül is, de a különbség ég és föld, mikor meg van csinálva a leányzó.
2018. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%
Mégsem linkelem be, de ezerszám vannak fent sminkelős videók.
2018. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12%

Kérdésedre, hogy sok ilyet ismerek-e? Nem. Ugyanis szinte mindenki használ legalább alapozót. Én csak azért nem, mert nekem mindegyik pattanásokat okoz, mert nem tud annyira lélegezni a bőr. Hiába kenem fel vékonyan. De a lányok túlnyomó többségének semmilyen problémát nem okoz, mert eleve nem hajlamosak arra, hogy kipattogjon a bőrük, míg én igen. Ezenkívül tág pórusú is a bőröm itt-ott, abban pedig nagyon csúnya, ha megül a smink, és ráncos is a homlokomon, az orromtól a számig is halad egy ránc, a naptól sajnos ilyen. És ezekben is megül a smink. Hiába krémes állagú, de porrá szárad.

Szóval a smink csak a szép arcbőrű lányoknak való eleve.

És akiknek nem érzékeny a bőrük! Én nem akarok minden nap sminklemosót használni sem, mert kiszárítaná a szemem körüli érzékeny bőrt. De az enyém extrán érzékeny.

A legtöbb lánynak semmi baja attól, ha sminkel illetve ha nemcsak az arcát mossa meg valamilyen (smink)lemosóval, hanem a szeme környékét is éri a lemosó. Én nem akarom ezzel nyúzni a szem környéki bőrömet. De én elég egyedi eset vagyok...

2018. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12%
Ezért a szemem környékét soha nem éri sem szappan, sem semmilyen lemosó. Meg is látszik rajta. Gyönyörű. De hangsúlyozom sok lánynak akkor sem lesz száraz ott a bőre, ha oda is használ lemosót. De az enyém az lesz. Így úgy döntöttem, hogy semmilyen "szappan" (igazi vagy arclemosó) nem érheti azt a részt. Elég nekem a ráncos homlokom, nem kell, hogy még a szemem környéke is az legyen.
2018. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!