Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felmerjem vállalni mások...

Felmerjem vállalni mások előtt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista lány vagyok, programtervező informatikusnak tanulok. Szeretem és érdekel meg minden, dolgoztam is már benne... De olyat dolgozom egyetem mellett jelenleg amit eléggé elitélnek. Szexmunkás(prosti) vagyok és szeretem csinálni. Akárhányszor kérdezik, hogy dolgozom-e mindig azt mondom, hogy nem, csak tanulok, de ez nem igaz. Szeretném megmondani a másoknak, hogy igen is, normális ember léttemre a sztereotipiák ellenére ezt dolgozom. Elegem van már a hazugságból.
2019. jan. 2. 15:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Kamu!
2019. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2019. jan. 3. 08:27
 43/45 A kérdező kommentje:
nem kamu
2019. jan. 3. 08:29
 44/45 A kérdező kommentje:
Mert szeretek más embereken segiteni akik máshogy nem kaphatnák meg ezeket a szolgáltatásokat és jó látni, hogy örömöt okozom nekik.
2019. jan. 3. 21:08
 45/45 A kérdező kommentje:
Egyébként igazatok van értelmetlen felvállalni, meg kereskedelemmel is foglalkozom.
2019. jan. 3. 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!