Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagyképű/idegesítő...

Miért ilyen nagyképű/idegesítő némelyik magyar aki külföldre költözött?

Figyelt kérdés
Ez a tipikus youtube komment hogy "Jó lett (üdv Berlinből)" Nem az irigység beszél belőlem ne értsetek félre, de ez már tényleg annyira nevetséges mások orra alá dörgölés, szimplán provokatív, mikor nincs mit mondania de azért eldicsekszi hogy ő már sikeresen lelépett az országból és hű de jó neki, ennél még van a rosszabbik fajta aki fórumokon (pl itt) hülyézi az itthoni magyarokat, elhiszem hogy jobbak a fizetések és nagy a kezdeti eufória, de azért ekkora gyökérbe nem kellene átmenni szerintem... Ez mást is idegesít, mikor kéretlenül az arcodba nyomják a sikerüket? Titeket fáraszt az ilyen? Aki esetleg csinálja az mire veri magát?

2019. jan. 15. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is elhagytam az Országot , de nem vagyok menő -manó. Sőt fecen sohasem posztoltam olyanokat , esetleg talykepeket de zeró koment.

Amúgy mindenkinek adatik esély hogy elhadja a szülővárosát.

De tény hogy vannak hozad emberek.

2019. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9 És olyanokkal mi van akiknek nyugaton kell dolgozniuk, mert Magyarországon nincs olyan intézmény ami nekik tetszik?


Nekem van olyan ismerősöm aki Párizsban dolgozik az OECD-nél, mesterdiploma vége felé jelentkezett oda és sikerült neki a felvételi. Jól keres, sok helyen jár és nem itthon boldogul. Akkor ő most pancser vagy sikeres?

2019. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amit én tapasztaltam rokonnál:

-külföldi valutában beszélnek mindenről, hogy mi mennyi, én meg nézzek utána, hogy az mennyit is ér, ha érdekel (nem, nem euró, vagy olyasmi, amit kapásból kéne tudnom)

-külföldi szavakat kever a mondatába. megint: én menjek szótárazni, ha érdekel

-folyton próbája rám bizonyítani, hogy egy ilyen "itthoni magyar" vagyok. Pl. nem lehet senkiről beszélni már, mert akkor én vagyok a negatív pletykás rosszindulatú magyar, csak heppinessz van meg szánsájn, mindenki velkám, akármekkora idióta.

- más témákban is olyan stílusban ugat le, mintha valami szros kölyök lennék.

Nem is tartom vele a kapcsolatot már.

2020. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!