Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy negatív, öntelt és utálato...

Egy negatív, öntelt és utálatos embernek sosem lesz szerencséje? Mint pl. nyerni a lottón?

Figyelt kérdés

Ma álltam a lottózóban és egy néni nyert lófogadáson 110 millió Forintot. A mögötte álló nő beszólt, halkan, de én hallottam, hoggy ,,úgyis megpusztul nemsokára". Ismerem a lottózóban dolgozó hölgyet és mondta, hogy ez a nőszemély mindig csak puffog meg nagyon negatív, hogy neki sosincs szerencséje és nagyon utálatos.

Mit gondoltok a megsavanyodott és utálatos emberekről? Akik nem járnak társaságba, mindenkit utálnak, ideges típusok, de magukat mindenkinél jobbnak gondolják?


Nekem úgy tűnük, az ilyen emebereknek van kiállása, méltósága, büszkesége és tisztelik őket, meghunyászkodnak előttük. Lehet, ez csak az, amit én látok, de szívesen kipróbálnám milyen ilyennek lenni, akár csak egy hétig.



2019. febr. 5. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A szerencse ne válogat.
2019. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!