Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs...

Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs a futárok 90%-nál?

Figyelt kérdés

Komolyan kiakadok,ezek nem gondolnak arra,hogy emberünk DOLGOZIK ès nincs otthon 10 òrakor sőt 13-kor sem?

De,hogy ő csak eddig dolgozik meg addig.

Az hagyjàn,hogy a 90% mèg ostoba idiòta buta is de semmi rugalmassàg egyiknèl sem, meg mièrt nem lehet megbeszèlni pèldàul,hogy hìvja a kollègàjàt ès akkor amikor dolgozok elhozza oda,vagy este 18 utàn mivel DOLGOZÒ emberek eddig is dolgoznak.

Nem èrtem nekik mi a

munkaidejük?

8-14 között?


Beìrom megjegyzèsbe,hogy munkahelyi cìmem ès 8:30-ra nem èrek be erre hìv Mr. President,ma reggel 8:30-kor,hogy ő most van itt,dehogy ő csak most van,ès mindennap.

Nem èrtem csak 8:30-kor dolgozik?

Mièrt nem lehet kèsőbb esetleg vagy egyik kollègàja aki szintèn adott kerületben van.

Mi ez a hozzààllàs komolyan?

Vagy a màsik kedvencem felhìv minden előzmèny nèlkül ő most van itt.

Nem gondol arra,hogy èn is dolgozok?

Tudom ez nekik szitok szò de azèrt ennyit felfoghatnànak.

Vagy kb. mint robotok csak addig terjed az agya,hogy kiviszi ès odaadja,kis gondolkodàs màr nem megy?


Tisztelet a kivètelnek van 10%.



2019. febr. 15. 23:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem fog megnyugtatni, de szerintem te is bunkó vagy.
2019. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es de kérdèsre is valászolj ha tudsz.
2019. febr. 15. 23:44
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is... szóval a futárok lehetnének rugalmasabbak miközben te olyan vagy mint egy faék (mindkét értelemben)

Azt se értem hogy minek a megjegyzésbe írod a munkahelyi címed, eleve oda kéne szállíttatnod (szállítási cím).

A futároknak meg rengeteg csomagot kell kihordani, nem időzhetnek órákat egy helyen, de sokszor még 5 percet sem, mert teljesíteniük kell.

Én még sose találkoztam bunkó, vagy flegma futárral, csak sietőssel.

Te is dolgozol, ő is dolgozik, most akkor ki is engedjen és miért?

Ha meg annyira nem tetszik a szolgáltatás lehet automatába, csomagpontra is vitetni... ja hogy azért már el kéne cipelned a feneked?

2019. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg már tele van a tökük a hozzád hasonló bunkó megrendelőkkel, és belefásultak ők is.
2019. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Ugye csak troll vagy?!


Ha esetleg mégis komolyan gondoltad volna:


Nekik is van munkaidejük, tán csak nem azt várod, hogy majd külön neked ugrálni fog amikor meg ahol éppen neked jó?! Nem szeretetszolgálat!


És képzeld el, nem te vagy az egyetlen, akinek csomagot kell kézbesíteni, hanem kismillió másik helyre el kell még mennie, majd gondolod mindenkinek külön kívánságműsort fognak rendezni és a város egyik végéből a másikba rohangálni állandóan.


Ja és persze ha rajtad kívül még 10en jelzik, hogy 18 óra után akarják a vackukat, akkor az a szerencsétlen kénytelen lenne osztódással szaporodni. Most komolyan ő tehet róla, hogy te meddig dolgozol? Én is dolgozom, de pl én hajnal 4-től délután 14-ig. Szóval nekem nyugodtan hozhatja a munkahelyemre 6-ra is akár. Na bummmmm! Esetleg fejből nem kéne tudnia Magyarország lakosainak munkabeosztását?


Adja a munkatársának? Neked meg a te munkatársad adjon extra munkát, amíg ő helyette kávét főz a többieknek. Hiszen mindenki szíve vágya leghőbb rejtegetett álma, hogy extra munkát vállalhasson ingyé!


Ha nem tetszik a rendszer, akkor ne rendelj semmit, hanem sétálj be munkaidő után egy boltba és vedd meg, ami kell!


Pofám leszakad az ilyen egysejtű véglényektől, mint te.

2019. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Fogd fel pozitívan: legalább felhív és szól. Nálunk leb*ssza a biztiőröknek melohelyen, mert perszeeeee felhívott és nem vettem fel (nyilván meg se csörgetett). Egyetlen szerencsém, hogy jóban vagyok a srácokkal, így megőrzik nekem. Engem ez sokkal jobban dühít, mert ez hanyagság, szemben a panaszaiddal, ami munkából adódik nekik is.
2019. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Kééépzeld, nekik is van MUNKAIDELYÜK. Uuuuuuu na most leesett az állad, mi? 05-14 pl, vagy ilyesmi. És hidd el, nem csak a te utcádban kell ám furikázniuk...
2019. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5-öske,igen képzeld volt,hogy a kollégámnak segítettem ès kèpzeld megcsináltam a munkáját,utána ő is segített nekem.

Tudom ez nem divi de pró


Ez a baj veletek,olyan munkát végezz amit szeretsz.

Tàmadni fognak páran.

Ha neki nem tetszik a rendszer akkor ne legyen futár keressen màs munkát,van elhiheted.


Ez sajnos az orszàg ez a hozzáállàs,majd mèg több èrtelmiségi megy el innen akkor nem tudom mi lesz veletek.


Eddig 6-os adott fröcsögésmentes választ,neki 10000000 zöld.


Ja amúgy taliztam kedves futàrral ès lám neki kedves szavakat ès borravalót adtam.


Ez a magyarsàg sajnos,tisztelet a kivételnek.

2019. febr. 16. 00:10
 9/23 A kérdező kommentje:
Lemaradt ,,Tudom ez nem divi de próbáld feldolgozni valaki szereti a munkàt sőt nagyon jóba van a kollègáival sőt akár egymásnak is segítenek".
2019. febr. 16. 00:12
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

"Ha neki nem tetszik a rendszer akkor ne legyen futár keressen màs munkát,van elhiheted"


Miből gondolod hogy a futárnak nem tetszik a rendszer? Te vagy az aki képtelen igazodni a futárok rendszeréhez.

Tudod a futár az nem úgy működik hogy a tökét vakarja a központban, aztán amint megjön a megrendelésed, azzal az egy csomaggal elindul és csak azzal foglalkozik amíg nem sikerült a kézbesítés. Nem, a tieddel együtt felvesz még 66 másik csomagot, és szépen körbejárja a megadott címeket. Ez azt jelenti hogy pár perce van egy címre. Ha valamelyik megrendelőnek nem volt annyi esze hogy úgy rendeljen hogy azt tuti át is tudja venni, akkor így járt. A futár nyilván megy tovább, mert bármilyen fura ez neked, ő is dolgozik. Sőt, a kollégái is, szóval jobb dolguk is van mint a tényleges munkájuk időre való elvégzése helyett az életképtelen megrendelők hülyeségeire felesleges plusz fél órát pazarolni.

Ha nem tetszik a rendszer, ne használd! Rendelj csomagpontra vagy furikázz te a termékért. Ha mást furikáztatsz, akkor azt viszont illene ép ésszel tenned!

2019. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!