Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs...

Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs a futárok 90%-nál?

Figyelt kérdés

Komolyan kiakadok,ezek nem gondolnak arra,hogy emberünk DOLGOZIK ès nincs otthon 10 òrakor sőt 13-kor sem?

De,hogy ő csak eddig dolgozik meg addig.

Az hagyjàn,hogy a 90% mèg ostoba idiòta buta is de semmi rugalmassàg egyiknèl sem, meg mièrt nem lehet megbeszèlni pèldàul,hogy hìvja a kollègàjàt ès akkor amikor dolgozok elhozza oda,vagy este 18 utàn mivel DOLGOZÒ emberek eddig is dolgoznak.

Nem èrtem nekik mi a

munkaidejük?

8-14 között?


Beìrom megjegyzèsbe,hogy munkahelyi cìmem ès 8:30-ra nem èrek be erre hìv Mr. President,ma reggel 8:30-kor,hogy ő most van itt,dehogy ő csak most van,ès mindennap.

Nem èrtem csak 8:30-kor dolgozik?

Mièrt nem lehet kèsőbb esetleg vagy egyik kollègàja aki szintèn adott kerületben van.

Mi ez a hozzààllàs komolyan?

Vagy a màsik kedvencem felhìv minden előzmèny nèlkül ő most van itt.

Nem gondol arra,hogy èn is dolgozok?

Tudom ez nekik szitok szò de azèrt ennyit felfoghatnànak.

Vagy kb. mint robotok csak addig terjed az agya,hogy kiviszi ès odaadja,kis gondolkodàs màr nem megy?


Tisztelet a kivètelnek van 10%.



2019. febr. 15. 23:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Most mi a baj a csomagponttal? Ha meg nagy a cucc vegyél ki egy szabit, még mindig jobb mintha te hoznád el a hűtőt.
2019. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

Na, akkor én leszek az első aki egyetért veled. Szögezzünk le valamit rögtön a legelején: ha valaki belföldről rendel valamit házhozszállítással, akkor ő azt azért teszi, mert nem ér rá személyesen elmenni napközben. (Az olyan eseteket leszámítva, amikor valamit azért szállítanak házhoz, mert nehezen cipelhető, pl. bútorok.)

Innentől kezdve tök evidensnek kéne lennie annak, hogy nem délelőtt 11-re, meg délután 3-ra akar jönni a futár, hanem munkaidőn kívül. 9-től 17-ig dolgoznak? Lesz..rom, ez esetben hülye a főnökük, nem ilyenkor kell csomagot kiszállítani kis tételben végfogyasztóhoz.


Épp az ilyenek miatt minimalizálom a futáros rendeléseket, inkább megrendelem, aztán átveszem személyesen az üzletben, vagy akárhol. Futár esetén pedig csak utánvétellel rendelek, nehogy a végén nekem kelljen még a kifizetett dolgomért futkoznom, ha nem tudtam átvenni.


Egyébként találkozni nagyon rendes futárokkal, futár szolgálatokkal is.

2019. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

Biztosan nem egy helyen lakunk és nem ugyanazok a futárok, de nekem nincsenek velük rossz tapasztalataim. Egyik céggel sem. A munkahelyemre rendelek mindent. Reggel megírják, hogy kb. mikor érkezik, akkor számítok rá.

Szigorú beosztás szerint dolgoznak. Megvan, hogy napi hány címre kell kézbesíteniük.

Én gyakran tapasztalok rugalmasságot tőlük. Volt olyan, hogy címet változtattam időközben és olyan is, hogy útközben találkoztunk egy megbeszélt helyen, mert amikor érkezett, még nem voltam ott a megadott címen.

Egyébként nem 2-ig tart a munkaidejük, csak a te címed környékén egy bizonyos idöben vannak.

Gondolj bele, mi lenne, ha a napi akárhány címzett közül 10-15 illető időpontot akarna csereberélni!

2019. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13-as hát lehetsèges remèlem nem fogsz ki egy ,,most jöttem mert azért" embert.

12-as na igen erről,de látod ez balkánia,O1G-zésen,tüntetgetésen kivűl sajnos nagyduma van csak,ezért tartunk lassan kb. Ceausescu ország szinten amikor ő volt hatalmon Romániàban.

Nem politika hanem az egész ország zuhan a mélybe a szìnvonal ez nem Fidesz ez sajnos a balkán.

2019. febr. 16. 04:36
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

1, Ők is dolgoznak;

2, Több, egymástól független helyre mennek;

3, Sokuk valóban olyan, mint egy pörgős motor, akik megállíthatatlanok, de gondolom azért, mert nekik is van munkaidejük, így azt be akarják tartani.

Ez megoldás lehetne, de nem csak kerületre értve, hanem régióra is, (nagy)városra is értve:

"Mièrt nem lehet kèsőbb esetleg vagy egyik kollègàja aki szintèn adott kerületben van."

2019. febr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

1.a futár nem csak neked visz csomagot, valószinűleg elég nagy területet jár be aznap és nem tud visszafordulni, mikor neked tetszik.

2,a kollégája után sem ér rá rohangálni, hogy neki átadja a csomagod.


Meg lehet beyzélni velük, hogy mielött érkezik a csomagod, elötte való nap szoljanak és akkor veszed ki a szabadnapod.vagy vigyék a munkahelyedre.

2019. febr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

1. A futároknak ugyanúgy megvan a munkaideje, mint neked, és nem várhatod el, hogy miattad túlórázzon (és ez nem ugyanaz, mint amikor te segítesz a munkatársadnak, mert kizártnak tartom, hogy valamikor te szállítasz ki csomagokat a futár helyett viszonzásképpen!)

2. A futárok megkapják az X számú csomagot a munkaidö elején meg hozzá egy útvonal- és idötervet és meghatározott üzemanyagfelhasználási keretet., amit be kell tartaniuk. Nem tehetik meg, hogy összevissza utazgassanak a csomagokkal, mert jóval több idö és jóval több üzemanyagfogyasztás lenne belöle, amiért ö fizet rá a szó legszorosabb értelmében.

3. Ami teljesen kimarad a gondolatmenetedböl, hogy nem te vagy az egyetlen ember, akihez el kell valamit szállítani valamiket, és ha minden egyes emberhez külön, az annak éppen megfelelö idöpontban menne, akkor két-háronszor annyi ideig tartana a napja, illetve a kiszállítás nagy részét a saját munakidieje után, a saját szabadidejében szállítaná ki - és nem mellékesen igen hamar krúgnák a munakhelyröl.


Javaslatom: próbáld ki két hónapra a munkájukat elvégezni - a szabadságo alatt meg tudnád tenni - , utána garantáltan megváltozik a véleményed róluk!

2019. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen érthető lenne a felháborodásod abban az esetben, ha te lennél az egyetlen megrendelő, akihez ki kell menniük. Viszont ez nem így van, a tiéd mellett rengeteg más csomagot is kell elszállítaniuk egy nap, így nem várhatnak rád órákat, hogy szíveskedj átvenni.

Ha rendelek, én sem tudom általában előre, hogy mikor tudom átvenni, ezért van a csomagpont. Igen, ahhoz mondjuk meg kell mozdulni.

2019. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha ilyen provokatív a stílusod ne lepődj meg, ha valaki nem kedves veled. Ha házhozszállítást kérsz, bele kell törődnöd, hogy nem fognak mindenben hozzád igazodni. A futár is ember, neki is rengeteg a munkája, ő is fáradt és ő sem kedveli a bunkó stílust, főleg olyasmi miatt, amiről nem ő tehet. Nem ér rá félóránként hívogatni az összes embert, hogy viheti-e már a csomagot, megfelel-e őfelségének. Már több futárszolgálatnál van csomagkövetés, ami egész pontosan megmutatja, hogy hol van a futár éppen és mikorra ér hozzád. Ha megnézed láthatod, hogy nagyon kötött időrendben, sorban megy a helyekre és nem ér rá várakozni vagy visszafordulni.


Hidd el, sokkal kedvesebbek lennének, ha te is változtatnál a hozzáállásodon. Ha normális stílusban felhívod őket, amikor megkapod az SMS-t, hogy nem jó az időpont, valószínűleg tudnak segíteni. Ha nagy szerencséd van, másik autóra teszik reggel. Ha nincs, másik napra, vagy reggel munkába menet akár út közben megbeszélhettek egy helyet, ahol átveszed.


A szolgáltatás így működik, ezen kár sírni, mert nem fog változni miattad. Ha nem tetszik, nem muszáj kérni.

Lehet választani csomagpontot, ahova akkor mész amikor akarsz, és nem kell beszélned senkivel.

A legtöbb futárszolgálat plusz pénzért vállal hétvégi kiszállítást. Ha a többi megoldás nem tetszik, válaszd ezt.

2019. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
Sok futárcégnél azért már van Trackingen kívűl,vevő által megadott átvételi időpont is. DPD,DP DHL,GLS... ha nem is 100%-os az SLA, de eddig nem volt velük bajom. Elegancia kérdése,melyik sofört fogod ki... de tudod Magyarország "jobban" teljesít!
2019. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!