Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs...

Mi ez flegma, bunkó hozzààllàs a futárok 90%-nál?

Figyelt kérdés

Komolyan kiakadok,ezek nem gondolnak arra,hogy emberünk DOLGOZIK ès nincs otthon 10 òrakor sőt 13-kor sem?

De,hogy ő csak eddig dolgozik meg addig.

Az hagyjàn,hogy a 90% mèg ostoba idiòta buta is de semmi rugalmassàg egyiknèl sem, meg mièrt nem lehet megbeszèlni pèldàul,hogy hìvja a kollègàjàt ès akkor amikor dolgozok elhozza oda,vagy este 18 utàn mivel DOLGOZÒ emberek eddig is dolgoznak.

Nem èrtem nekik mi a

munkaidejük?

8-14 között?


Beìrom megjegyzèsbe,hogy munkahelyi cìmem ès 8:30-ra nem èrek be erre hìv Mr. President,ma reggel 8:30-kor,hogy ő most van itt,dehogy ő csak most van,ès mindennap.

Nem èrtem csak 8:30-kor dolgozik?

Mièrt nem lehet kèsőbb esetleg vagy egyik kollègàja aki szintèn adott kerületben van.

Mi ez a hozzààllàs komolyan?

Vagy a màsik kedvencem felhìv minden előzmèny nèlkül ő most van itt.

Nem gondol arra,hogy èn is dolgozok?

Tudom ez nekik szitok szò de azèrt ennyit felfoghatnànak.

Vagy kb. mint robotok csak addig terjed az agya,hogy kiviszi ès odaadja,kis gondolkodàs màr nem megy?


Tisztelet a kivètelnek van 10%.



2019. febr. 15. 23:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Én még nem találkoztam bunkó futárral. Kifejezetten jó tapasztalataim vannak.


A kedves kérdező a stílusa miatt megérdemelne egy hasonló stílusú futárt.


Mivel a futárnak van tól ig munkaideje nem nagyon fog alkalmazkodni a kérdezőhöz, mert rajta kívül van még 50 cím ahová szállítani kell. Szeretném megjegyezni hogy a futár egyfajta postás. Ha nem vagy otthon akkor bedobb egy értesítőt.


Javaslom rendelj olyan idősávban amikor biztosan tudod, hogy ott leszel. Másik nagy ötlet a csomagpont.

2019. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%

Engem csak az zavar, hogy mivel itthon is dolgozom, nem tudom előre, hogy hol leszek, és mindig telefonálgatni kell. Volt már velem ilyen, hogy jött a mail, hogy ma jön a csomag, én meg minden telefonszámot felhívtam, de egyiket sem vette fel senki. Végül emailt küldtem és imádkoztam, hogy valaki kapja meg.


Engem zavar, ha valahonnan nem tudok úgy rendelni, hogy csomagpontra kérjem, akkor egész nap stresszben ülök, hogy mi van.

2019. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet,hogy neked kéne magadba nézned ,ahelyett,hogy mások munkáját kritizálod? Bírom,amikor valaki full fogyatékos ,és az egész világ alkalmazkodjon az ő 3 nyomorult agysejtjéhez ..
2019. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!