Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem teszik a beteg...

Miért nem teszik a beteg emberek a szájuk elé a kezüket ha köhögnek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 06:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja es sztem azert mert nem tanitottak meg oket ra. De ha mar felnott az illeto, es latja h mas ugy tesz, miert nem vesz rola peldat??
2019. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Itthon a papám ugyanez, utána meg végigmegy az egész családon, és minket cseszeget, hogy na mikor gyógyulsz már meg! Ilyenen nagyon fel tudom basszni az agyam... pedig családtag és itthon csinálja.

Ennél rosszabb, amikor BUSZON FELNŐTT EMBEREK teszik ugyanezt, sőt, egyik nap pont vitték a gyereket a nagyszülei orvoshoz, egyértelműen betegen nézett ki, krákogott és teleköhögte meg bacizta az egész buszt. A nagyszüleinek eszébe nem jutott volna némi illemet verni belé...

A legjobban a srácot sajnáltam, aki szemben ült a gyerekkel...

2019. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én csodálom azokat az embereket, akik maszkot vesznek fel, ha betegek. Én is be fogok szerezni, bár tuti beszólogatnak majd az emberek...

Nálunk anyósom köhög durván, sokat cigizik. Csinálja az ételt, salátát bármit és már én sem tudom eldönteni, melyik a rosszabb, ha csak simán ráköhög az ételre, vagy a kezébe és azzal összefogdossa. Ja kezet mosni meg alig szokott normálisan, volt hogy hónapokig nem volt nála szappan sem. :(

Külön vittem magamnak, de neki nem mertem kitenni, nehogy megsértődjön.

2019. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!