Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Miért van az hogy itt...

Miért? Miért van az hogy itt néhányan egyböl támadtok, kritizátok valakit ha feltesz egy kérdést jönnek az, , okosak" kritizálni miért Neked sosem volt semmi kérdésedamire pozítiv választ vártál miért kritizálsz mást

Figyelt kérdés
Emberek🤦 pozitív választ várnak az itt kérdezők
2019. febr. 23. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kérdésre milyen kritikát kaptál?
2019. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha pozitív választ vársz, akkor nem itt kell feltenni a kérdést. Ez az oldal nem azért van, hogy az egodat simogassa mindenki alaptalanul. Arra ott a facebook, instagram és hasonlók. Itt nagyon különböző emberek adnak nagyon különböző válaszokat a saját preferenciáik alapján.
2019. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pozitív s értelmes választ akkor kap az ember, ha maga a kérdés is értelmes vagy legalább értelmesen fogalmazza meg.


Pl x-y nevű festéket honnan tudok rendelni...

De ennyi erőből google-ba beírja s ott is van (ott is volt egyből 6oldal s megbízhatóak, kiktől én is rendeltem már...)


Az emberek zöme lusta utána nézni, holott sok esetben időt is spórolna s nem váratná meg magát.


Vagy pl egészségügyi baja van az illetőnek, körül írja, képeket is küld...

A válaszolók nagy része bologat s marhaságot ír.

De egy valaki javasolja a doki mielőbbi felkeresését...azt pedig lesza*&%-ja a kérdező, "mert hogy az emberek sokasága ezt mondta",

Pluszba oda írtam, hogy az orvost tanácsolónak igaza van

Pl én megírtam mi lehet a baja is, de bagózott rá s az "okos többségre hallgatott"....


Végeredmény:

Nem hallgat a megfelelő válaszra, műteni kellett...mert hallgatott a kamillával mosd meg fiam" öregasszonyokra...


S lehetne még mesélni.

2019. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok itt a paraszt, ez tény.
2019. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se értem.

Ma a közösségi oldalon találtam egy jópofa, kutyával kapcsolatos bejegyzést. Úgy ócsárolták szegényt, hogy hihetetlen.


Borzalmas állapotban van a lakosság idegrendszere.

2019. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!