Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy genetikailag...

Lehetséges, hogy genetikailag esetleg betegség miatt vagyok ennyire lusta?

Figyelt kérdés
Írnom kellene a szakdolgozatomat, de képtelen vagyok elkezdeni egy sort is olvasni. Belesüppedek a székbe a végtagjaim lezsibbadnak és akaratlanul is nézek ki a fejemből miközben neten cikkeket olvasgatok (de azokat sincs türelmet végigolvasni, csak a kommentekbe bele-bele nézek). A mozgáshiányra is gondoltam már (51 kiló vagyok fiú létemre), de hiába guggolok, fekvőtámaszozok vagy kézisúlyzózok egy fél órát, csak annyit érek el, hogy felpörög a szívem, picit pihenek és utána fizikailag megint fásult leszek. Mindig olyan érzésem van, hogy legszívesebben aludnék egész nap, sokszor enni sincs kedvem. Lehet, hogy depressziós vagyok? Szó szerint fizikai lustaság sújt nem pedig elhatározásból adódó nemtörődömség, mert közben más értelmes dolgot se csinálok (pl.: játék, film, buli stb.), amit egy lusta fiatal általában azért csinál. Tudnátok nekem valami tippet adni, hogy valaha is megírjam a szakdolgozatomat és ne menjen tönkre az életem a nulla akaraterőm miatt?

2019. márc. 8. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

*Ja és amúgy mindig annyit egyél lehetőleg, amennyire éhes vagy; vagy nemtom, tehát nem kell degeszre enned magad; hogy pl utána ne is tudj mozdulni, szal tehát annyira nem kell teleraknod magad;

és vigyél be vitaminokat lehetőleg, az is így tökre feltölt; pl jóreggelt keksz, vagy multivitaminos üdítő, vagy vitaminos cukorka, banán; szal tunningolhatod így is magadat; és még

nagyon jót tesz és felfrissít, ha elmész egyet sétálni, és kiszellőzteted a fejedet. Nem kell futni, csak sétálj egyet. Legyél picit önmagadban csak te a saját gondolataiddal. És akkor úgy mozogsz, kicsit fel is pezsdül a vérkeringésed, meg hogy odakint pl jár a levegő, és akkor nem ott a szobában bepunnyadsz, hanem úgy ott egy kicsi mozgás is van, egy kicsi áramlás, meg ahogy mész is.

2019. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!