Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha teljesen kiabran...

Mit tegyek ha teljesen kiabrandultam a fiukbol a massagom miatt?

Figyelt kérdés
Felver vagyok (magyar-neger) es mara mar annyi bantast kaptam emiatt a fiuktol, hogy nehez lenne leirni. Sok ongyi kiserletet csinaltam es vagdostam magam, mignem most ott tartok, hogy VEGE nem akarok egesz eletemben szenvedni az ijen hulyek miatt, inkabb leszbikus leszek! Szeretem a fiukat es jovobeli oszt tarsaim kozul is van egy aki nagyon tetszik, de tobb csalodast nem fogok atelni, mit tegyek? 14/L
2014. jún. 11. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Figyeld meg 18 éves korodra téged akar minden pasi!!! Ahogy engem, mást is vonz a különlegesség. Én mindig is akartam járni egzotikus nővel, csak sajna nem jött eddig össze.

25/F

2014. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Helytelen amit csinálnak, de 14 évesen "normális" a fikázás hiszen még kölykök. Várj 18+ éves korodig azzal, hogy faszit fogjál.
2014. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jol szolt az első kettő!;)
2014. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen , egy két év és mindenki téged akar majd megdgni ! Legyél türelemmel. Amúgy meg ha a pnci is tetszik hajrá. De midnent ésszel és felelősséggel csinálj !
2014. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek. Ne törődj velük, ők még gyerekek. Az iskolai sérelmek majd elmúlnak és gimiben/egyetemen oda lesz érted mindenki :)
2014. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még 3-4 év, és bombanő lesz belőled, akiért mindenki csorgatni fogja a nyálát. A félvér lányok amúgy is gyönyörűek, csúnya félvér lányt meg mondom őszintén még nemigazán láttam. Úgyhogy nyugizzál.
2014. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszi :) a leveleket es a valaszokat, szeretnek mindent megtenni, hpgy szep legyek, pl. most elkezdtem kondozno jarni, rem. a gimibe jobb lesz :/
2014. jún. 11. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:
a magasságod miatt? miért, milyen magas vagy? és mi köze ennek ahhoz, hogy félfeka vagy? nem értem... :/
2014. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja, már álmos vagyok.... nem szóltam
2014. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de am biztos dugnálak, ha szép vagy!
2014. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!