Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire reálisak az elvárásai...

Mennyire reálisak az elvárásaim a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igyekeztem egy fontossági sorrendet / logikai szűrőt felállítani, de így is sok olyan dolog van a listán, ami egymásba kapcsolódik, vagy egyik következik a másikból, stb., így fontossági sorrendként nem teljes egészében értelmezhetők a leírtak.


1. Legyen szűz

Ez sosem igényelt magyarázatot, akinek pedig ma magyarázatot igényel, annak nem érdemes elmagyarázni. Sejtem, hogy rögtön ezzel lemorzsolódott a hölgyek igen nagy százaléka. :)


2. Vagy velem egyidős legyen, de inkább fiatalabb (≤23)


3. Legyen intelligens

Ez egy elég semmitmondó kijelentés amibe bármi belefér. Ha eléggé ki akarnám tágítani és szubjektivizálni, ezen kívül mást nem is kellett volna itt megneveznem. Ellenben, úgy gondolom jobb, ha definiálom, hogy mire gondolok. Legelsősorban jó logikai-érvelési képességre (és nyilván arra, amit ez igényel), nyitottságra, másodsorban legalább részlegesen hasonló érdeklődési körre (filozófia, művészetek, történelem, politika, vallások) vonatkozik.


4. Legyen nőies mentalitású/világnézetű

Ez egyenlő az ún. "feminizmus" teljeskörű, totális elutasításával, beleértve a feminizmus első és második hullámát is, természetesen. A hagyományos és örök női szerepek favorizálása.


5. Legyen "szélsőjobboldali"

Én magam is politikailag ide tartozom, számos jelentős eltéréssel. Ezt találtam a legcélszerűbb (közérthetőbb) megnevezésnek, habár itt messze nem a közönséges, filmekből és tüntetésekről ismert utcai tahókat kell érteni.


6. Legyen nyitott a spiritualitás felé

Ellenben, a vallásosságot és az idióta modern tanítókat (különösen a keletieket és a mindenféle "új keresztényeket"; a történelmi kereszténység ésszerű határokon (i.e. amennyire a kereszténység európai) belül elfogadható: úgysem maradna az sokáig, de egy jó alapot adna)) kifejezetten negatívnak tartom. Nem erről van itt szó.


7. Legyen vegán

Tekintettel arra, hogy én az vagyok, már ami az étkezést illeti, nem tudnék együtt lenni valakivel, aki nem az. A vegetarianizmus átmenetileg elfogadható.


8. A kinézetét tekintve vannak preferenciáim, de nincsenek nagy elvárásaim. A szépség iránti érzéket tartom fontosnak minden téren (nem csak a kinézet terén), ebből pedig következnek bizonyos alapvető dolgok, például az ápoltság, vagy az egyedi ízlés.


Nyilván ideális nők nincsenek, így számomra az is elfogadható -- amennyiben olyan lehetséges, nyilván a szüzesség esetében például nem --, hogy a fentiek célként szerepelnek az illető számára, feltételezve, hogy ezek alapvetően az ő személyiségének részei, és nem valamiféle értem hozott verejtékes áldozat eredményei lennének.


Ezen utolsó gondolat hozzáadásával, mit gondoltok, túl sokat várok el?

Őszintén szólva, fel vagyok rá készülve, hogy egyedül maradok, és ez -- az elfoglaltságaimat és érdeklődésemet tekintve -- *általában* nem túlzottan zavar, hiszen egy kapcsolat messze nem minden.



2019. márc. 21. 03:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Tamás te vagy az?
2019. márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Á nem, tökéletes ez a lista :D Létszi sose változtass rajta :D Mindenkinek szívességet teszel azzal, hogy nem szaporodsz :DDD
2019. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

1. Szűz vagyok

2. 18 éves

3. Jó logikai-érvelési képesség van. A filozófia és művészetek, mint érdeklődési kör megvan.

4. Nope...

5. Azt se tudom mi az a jobboldal, nemhoz a szélsőjobboldal.

6. Én még bérmálkozó se voltam... A vallásosságal párhuzamos vagyok.

7. Húst hússal eszek. (Az a bizonyos érzés, mikor annak a bikának a heréit eszed megsütve, amelyiknek pár évvel az előtt segítettél a világra jönni...felbecsülhetetlen)

8. Szépség terén a normális kategóriában vagyok, bár kicsit alacsony.



Szólj ha a felvételin átmenő eredményem lett. Puszi :*



Amúgy te ezt hogy gondoltad? Kevés az esélye hogy minden kritériumnak megfeleljen valaki. Lehet hogy senki se fog. Abban az esetben az lenne a logikus hogy azt válaszd aki a legtöbbnek megfelelt. De honnan tudod hogy eljött az az idő. Ó na mindegy. Hogy magara akérdésre feleljek: nem reálisak az elvárásaid a nőkkel kapcsolatban, egyáltalán nem.

2019. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 😅 nem bírnád elviselni ha nem saját magaddal jönnél össze? Vagy ha már mással is volt? És más a politikai nézete meg nem vega ...Ez azért durva
2019. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
95%

Fuh.

En Az elvarasaidnak megfelelek, azon kívül hogy nem tartom magam másodrendűnek, és nem abban látom a jövőm hogy a gyerekeim nevelésében teljesedek ki.

Viszont neked nem nő való, hanem egy robotno, akit kedved szerint programozol be.


És nem vagy te akkora szám hogy ilyen nők téged keressenek, öcsi.

2019. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Már a legyen szűznél kiakadtam...

Magyarul te egy olyan nőt akarsz aki a te másolatod, mindenben értsen egyet, szolgáljon ki téged.

Nem reálisak az elvárásaid. Ha neked az számít hogy miben hisz, milyen nézeteket vall és mit eszik, akkor fogalmad sincs a szerelemről. Jobb is ha az ilyen nem szaporodik

2019. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt figyelitek,hogy meg veletlenul sem valaszol arra,hogy ő mit tud nyujtani egy nőnek?😁na gyerunk kerdezo,hadd halljuk az érem másik oldalát.
2019. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!