Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire reálisak az elvárásai...

Mennyire reálisak az elvárásaim a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igyekeztem egy fontossági sorrendet / logikai szűrőt felállítani, de így is sok olyan dolog van a listán, ami egymásba kapcsolódik, vagy egyik következik a másikból, stb., így fontossági sorrendként nem teljes egészében értelmezhetők a leírtak.


1. Legyen szűz

Ez sosem igényelt magyarázatot, akinek pedig ma magyarázatot igényel, annak nem érdemes elmagyarázni. Sejtem, hogy rögtön ezzel lemorzsolódott a hölgyek igen nagy százaléka. :)


2. Vagy velem egyidős legyen, de inkább fiatalabb (≤23)


3. Legyen intelligens

Ez egy elég semmitmondó kijelentés amibe bármi belefér. Ha eléggé ki akarnám tágítani és szubjektivizálni, ezen kívül mást nem is kellett volna itt megneveznem. Ellenben, úgy gondolom jobb, ha definiálom, hogy mire gondolok. Legelsősorban jó logikai-érvelési képességre (és nyilván arra, amit ez igényel), nyitottságra, másodsorban legalább részlegesen hasonló érdeklődési körre (filozófia, művészetek, történelem, politika, vallások) vonatkozik.


4. Legyen nőies mentalitású/világnézetű

Ez egyenlő az ún. "feminizmus" teljeskörű, totális elutasításával, beleértve a feminizmus első és második hullámát is, természetesen. A hagyományos és örök női szerepek favorizálása.


5. Legyen "szélsőjobboldali"

Én magam is politikailag ide tartozom, számos jelentős eltéréssel. Ezt találtam a legcélszerűbb (közérthetőbb) megnevezésnek, habár itt messze nem a közönséges, filmekből és tüntetésekről ismert utcai tahókat kell érteni.


6. Legyen nyitott a spiritualitás felé

Ellenben, a vallásosságot és az idióta modern tanítókat (különösen a keletieket és a mindenféle "új keresztényeket"; a történelmi kereszténység ésszerű határokon (i.e. amennyire a kereszténység európai) belül elfogadható: úgysem maradna az sokáig, de egy jó alapot adna)) kifejezetten negatívnak tartom. Nem erről van itt szó.


7. Legyen vegán

Tekintettel arra, hogy én az vagyok, már ami az étkezést illeti, nem tudnék együtt lenni valakivel, aki nem az. A vegetarianizmus átmenetileg elfogadható.


8. A kinézetét tekintve vannak preferenciáim, de nincsenek nagy elvárásaim. A szépség iránti érzéket tartom fontosnak minden téren (nem csak a kinézet terén), ebből pedig következnek bizonyos alapvető dolgok, például az ápoltság, vagy az egyedi ízlés.


Nyilván ideális nők nincsenek, így számomra az is elfogadható -- amennyiben olyan lehetséges, nyilván a szüzesség esetében például nem --, hogy a fentiek célként szerepelnek az illető számára, feltételezve, hogy ezek alapvetően az ő személyiségének részei, és nem valamiféle értem hozott verejtékes áldozat eredményei lennének.


Ezen utolsó gondolat hozzáadásával, mit gondoltok, túl sokat várok el?

Őszintén szólva, fel vagyok rá készülve, hogy egyedül maradok, és ez -- az elfoglaltságaimat és érdeklődésemet tekintve -- *általában* nem túlzottan zavar, hiszen egy kapcsolat messze nem minden.



2019. márc. 21. 03:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
65%

Miért van az, hogy a vegánok felsőbbrendűbbnek képzelik magukat?


A fogazatunk nem véletlenül utal arra, hogy mindenevők vagyunk. Nem nővényevőknek születtünk és csak azért, mert áldott nagy szentnek tartjátok magatokat, még nem lesztek felsőbbrendűek.


Végig olvastam a pontjaidat kérdező és az első véleményem az volt, hogy tőled menekülni kéne, olyan messzire, amennyire csak lehet. Valami biztos nincsen rendben a fejedben.

2019. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Vegán szélsőjobbos... még maga Hitler is csak vegetáriánus volt...
2019. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%
Egy újabb örök szingli pasi, aki pár év múlva gyűlölni fogja a női nemet. Kinek képzeled te magad amúgy, az Atyaúristennek? Gyíkarc lúzer vagy, semmi több....PFUJJJJ...
2019. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
97%

Engem az érdekelne, hogy te mit tudsz nyújtani a leendő lánynak? Mert ha van bőven elvàràs, akkor úgy fair, hogy te is adsz neki valami pluszt, ami miatt veled jöjjön össze.

Ha pl elvàrod, hogy a hagyományos női szerepet töltse be, akkor te cserébe tudod biztosítani, hogy háztartásbeli legyen? Keresel annyit, hogy el tudd tartani őt és a leendő gyerekeiteket is?

Mármint érted, ha azt várod el egy nőtől, hogy a hagyományos női szerepeket töltse be, főzzön, mosson, takarítson rád, kiszolgàljon, akkor gondolom nem várod el, hogy mindezt munka után tegye. Mert ha a nő is dolgozik, akkor úgy fair, hogy az összes házimunka és főzés is megvan osztva. Szóval el tudod tartani?

Te is szűz vagy, ha már ezt várod el?

2019. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen, ez valóban nagyon izgalmas lesz, amikor majd a kérdező találkozik a nő elvárásaival cserébe. :-D

Ha pedig nem lesznek cserében elvárásai, a 3. pont kilőve.

2019. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Nem reálisak, de ezzel nyilván te is tisztában vagy.
2019. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
15%

Miért kell leszólni a kérdezőt, mert őszinte?

Leszólás hatására tényleg azt várjátok, hogy megváltozik?

Nagyon fiatal még, idővel biztos alakul a véleménye, ahogy mindenkié. Most hadd keressen ilyet, ha ő ilyen egyéniség, hátha létezik nőben is valami hasonló.

2019. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kérdezték, hogy szűz-e ez a csávó. Gondolom költői kérdésnek szánták, mert egyértelmű, hogy az.
2019. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Lux morulus ***** válasza:

Szerintem ez is te voltál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Itt még próbáltalak értelmezni, de azóta is sokat romlott az állapotod.


Nem reálisak az elvárásaid, és jelen esetben az "egyedül maradás" - mint lehetőség-, nem a különlegességed mércéje, hanem a világtól elrugaszkodott, makacs önpusztítás, mely jellegéből adódóan és "ipso facto" párkapcsolat-ellenes.


Teljesen mindegy, hogy hányszor, és milyen permutációban teszed fel a kérdést, a bekövesedett, abderita, hozzáálláson nem változtat a kérdések száma, és már-már ekvivalens lesz a mantrázással.


A hindu és az iszlám, közelébe sem mehet egymásnak, még egy mondatban való említése is - a blaszfémia gondolatát váltja ki minden értelmes emberből- és te mégis egyszerre említed őket. Az iszlám egy buckalakóknak kitalált faék, a hinduizmus pedig baromi bonyolult. De nyilván a teológiájában és vallásgyakorlatában is hatalmas a különbség.


Legyél sokkal lazább, nyitottabb. Az nem egyenlő az önfeladással.

2019. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Abba szerintem nem gondoltál bele, hogy milyen eszméletlenül unalmas lenne a saját képmásoddal járni, akivel annyira hasonlítotok, hogy szinte még levegőt is egy ütemben vesztek. Persze, kell a közös téma meg erkölcsi érzék, de ez a ló túloldala, amit te kívánsz. Most gondolj bele, hogy egész álló nap azt hallgatod a csajtól, hogy "Igen, drágám", "Természetesen", "Igazad van", "Egyetértek veled", "Szerintem is". Gondolod, nem diliznél be tőle néhány nap alatt?
2019. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!