Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudik magukról,...

Miért hazudik magukról, miközben mást lesajnál és kipletykál?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm, amikor kérdezem mi van vele és a családjával, vagy valami programra mennek, mindig úgy adja elő, hogy minden szuper és jó. Ilyen nem hiszem, hogy létezik, és sejtettem, hogy náluk sem minden olyan happy, mint mondja, és ezt most alá is támasztotta a tesója, mert elszólta magát (ill. szerintem nem is sejtette hogy az ismerősöm másképp mesélte a dolgaikat).

Csalódott vagyok, mert azt gondoltam, vagyunk olyan viszonyban, hogy a rosszat is elmondja, meg egyébként sem értem, hogy miért nem lehet őszintének lenni?

Közben pl. olyat elmond másról, ami egyfelől nem érdekel, másfelől nem rám tartozik mert csak futólag ismerem azt a valakit. Ha meg én mondok vmi negativat, olyan lesajnáló.

A kérdésem, miért viselkedik így, miért kell egy ilyen álarcot mutatnia?


2019. márc. 23. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne barátkozz vele és probléma megoldva vagy fogadd el, hogy ő ilyen és probléma megoldva.
2019. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom elkerülni sajnos, és bunkó sem akarok lenni. Az elfogadással próbálkoztam, de minden beszélgetésben/találkozásban van vmi ami kiborít. Egyszerűen ha meglátom már égnek áll a hátamon a szőr tőle. Pedig amig csak felszinesebben ismertem nagyon pozitívan gondolkoztam róla, sajnálom, hogy ez megváltozott.
2019. márc. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!