Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire rosszindulatúak,...

Miért ennyire rosszindulatúak, gúnyolódók, kifigurázók, lenézők, stb. az emberek?

Figyelt kérdés
Akár hol olvasgatok legyen az bármi hír vagy fórum téma,pl egy nem mindennapi nem szokványos hír ott gúnyolódnak,viccelődnek,lenéznek,irigykednek,megszólnak,stb... mindent.Nem értem mire jó ez a rosszmájúság?Nem azt mondom régen nem csináltam néha ilyet de az utóbbi időben inkább elgondolkodom miért lehet ez és sokszor furán érzem magam emiatt a sok szarság miatt.
2019. márc. 25. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Frusztráció, rejtett agresszió, önértékelési zavarok állnak a háttérben. Vagy egyszerűen csak az unalom. A legfontosabb, hogy arc nélkül nem kell senkinek felvállalnia magát. Elég egy nicknév mögé bújni.

Az internetes fórumokról kész szociológiai és pszichológiai tanulmányt lehetne írni.

2019. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg az autistát, ide jön panaszkodni, majd ugyan olyan agresszíven próbálja meg kioktatni azokat, akik felvilágosítják, mint ami ellen postolt.


1/10 gyenge troll próbálkozás...

2019. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12


Mi bajod?

Az autistákat meg miért bántod,ők is emberek mint mindenki más,szerintem már le is írtad magad milyen vagy.

2019. márc. 26. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!