Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarország tényleg ennyire...

Magyarország tényleg ennyire kegyetlen?

Figyelt kérdés

Na jó, kezdjük az elején. 19 éves meleg srác vagyok. Nem szeretnék én itt semmilyen veszekedést elindítani, egyszerűen csak szeretnék válaszokat. Méghozzá a legegyszerűbb kérdésre: miért vannak a melegek ilyen szinten utálva Magyarországon? Na most, tudom én hogy ez nem mindenkire igaz, nem mindenki ilyen, viszont van pár. Most ez az indította ki, hogy a Marvel univerzumban lesz(nek?) meleg karakter(ek?), gondoltam elolvasok pár kommentet. És merem állítani, hogy a kommentek 95%-a negatív volt ez felé. Ezért szeretnék választ kapni arra az egyszerű kérdést, amit fentebb írtam. Viszont szeretnék őszinte, erős érveket látni. Hanyagoljuk a “fúj”-ozást, azzal nem megyünk semmire. Érveket szeretnék. Viszont pár (gyakori) érvre már most írnék valamit. Először is nagyon gyakran kapom azt, hogy “Nem lehetnek gyerekeik a melegeknek” erre az a válaszom, hogy nagyon sok meddő nő, illetve férfi van, viszont valamiért azokra sohasem mondják, hogy “tönkre teszed a világot, miattad fog kihalni az emberiség!” gondolom a meddő emberekre azért nem mert arról nem ők tehetnek. Viszont mi sem. Szerintetek tényleg választanánk azok lenni, akiket más országban nyilvánosan kivégeznek csak azért mert LMBT? A másik az az amit gyakran kapok hogy “nekem mindegy, amíg négy fal között csinálod” na ez is egy szép hozzáállás. Erre csak annyi a válasz, hogy te miért nem csinálod négy fal között? Azért mert a heteró a normális? Miért? Melegek talán csak most léteznek? Nem, melegek mindig is léteztek még a királyok uralkodása alatt is, sőt több királynak volt férfi hárame, de ezt most hagyjuk. A másik dolog a vallásos rész. Amire az a válaszom, hogy a Biblia egy réges-régen írt feljegyzések, amiket több száz nyelvről fordítottak le. Csak hogy jobban is értsétek miről beszélek, itt van pár bibliai “parancs” amik... nagyon érdekesek.


“Ne borotválkozz, vagy vágj hajat “


“Ne ülj olyan helyre, ahova egy menstruáló nő már ült. “


“Ha valaki, még a saját családod is, egy másik Isten imádását javasolja, öldd meg őket. “


“Ha tudsz egy olyan városról, amely egy másik istent imád, pusztítsd el a várost, megölni az összes lakóját, még az állatokat is.”


“Minden embert, aki az anyját vagy apját átkozza, meg kell ölni.”


“A nőknek alázatosnak kell lenniük, és csendesnek, soha nem taníthatnak, és semmilyen hatalmat nem gyakorolhatnak a férfi felett. Csak hallgatniuk kell.”


Na jó, szerintem itt hagyjuk is abba, mert a lista még mehetne tovább, tovább és tovább...


A másik ok, amit kapok az az hogy “nézz más országokat! Örülj hogy itt ennyire el vagy fogadva” ... miért nézzünk más országokat? Miért kell más országhoz hasonlítanunk magunkat? Akkor így nézhetünk tényleg más országokat, ahol komoly erős szabályok vannak “nők nem ülhetnek az asztalhoz, nem szólhatnak a férfi előtt, takarják be mindenüket stb” nem! Nekünk nem más országot kell néznünk hanem magunkat! Azt ahol élünk! Tényleg úgy éljünk, hogy a másikat ennyire nagyon lenézzük csak azért mert nem azt szereti amit mi? Ha te pizzádra ananászt teszel, akkor most én is utáljalak? Nem, mert azt a pizzát nem én fogom megenni hanem te, ezért a világon semmi közöm nincs hozzá. De a lényeg a lényeg, már így is rengeteget beszélek, szeretném látni az erős érveket amiket a “melegek nem kedvelők” (direkt nem használtam a homofób kifejezést mert szeretik azt mondani az emberek hogy “csak mert nem bírom őket még nem vagyok homofób”) hoznak fel, mert rengeteg igazi homofóbbal beszéltem már de az “undorító gyökér”-en kívül nem tudott sok mindent felhozni... szóval lássuk, kinek mi a véleménye.



2019. ápr. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
47%
Ez azért van mert 95 % nem meleg csak 5 % a durva az hogy, még is mindenkinek az 5% kel beszélnie.Vagy felvonulást filmeket csinálni már mindenki tudja hogy, vannak melegek.Egyelőek soha nem lesznek nem fog 95 % alkalmazkodni az 5 % ilyen egyszerü fordítva kelene elfogadni a többséget.De nézd csak meg az új aladint még akik elfogadok azzok is azt mondjak undorító.Vanak több ezer éves hagyományok nem kelene meg változtatni mert lehet másképp is élni.
2019. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Na és egyébként nem lenne jobb ha nem úgy gondolnának a homoszexualitásra mint egy fura, nem természetes dolog? Ez megint mit bizonyít? Hogy 8 osztállyal az anyukájuk pincéjében öregednek meg. Kellene többet nézni újabb sorozatokat, könyveket olvasni és nem a szomszéd Manci nénivel pletykálni arról hogy bizony két fiú kézenfogva sétáltak az utcán...
2019. ápr. 2. 22:30
 13/59 anonim ***** válasza:
45%

Tipikus meleg vagy.

Semmi mást nem vagy hajlandó elfogadni, csak a saját véleményed, közben meg toleranciáról szónokolsz.

Ne csodálkozz, ha unják a melegeket meg a hülyeségüket.

Köztük téged is.

2019. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük fel, hogy 95%nak az emberből van karja, de te azon 5%on belül tartozol akinek nincs. És ezért lenéznek. Te nem szeretnék ha emiatt nem néznének le? Nem azt kell nézni hogy kik vannak többen! Hanem azt hogy semmi kárt nem okozunk a senkinek...
2019. ápr. 2. 22:32
 15/59 A kérdező kommentje:
Hát persze. És az is a világ legtermészetesebb dolga hogy heterók egy metrón nyalják-falják egymást, annyira hogy már hangokat is lehet hallani. Az természetes, mert azt heterók csinálják. De isten ments hogy két meleg kézenfogva sétáljon az utcán.
2019. ápr. 2. 22:36
 16/59 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg nem értem miért van sok melegben ez a feltűnési vágy, meg mindenáron "fogadjatok el" mentalitás..


Ember! Fogd már fel, hogy nem ez a természetes, biológiailag életellenes. És a többség nem ilyen. Ha én kakifétises vagyok, akkor az is egy perverz nem normális dolog.. nem ártok vele senkinek, de nem tolom mindenki arcába és várom el, hogy igenis fogadja már el hogy ez egy normális dolog, és satöbbi satöbbi.. Miért nem bírtok lehiggadni és élni a kis életeteket?

2019. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Élnénk a kis életünket ha engednétek, viszont ahhoz nem elég négy fal.
2019. ápr. 2. 22:41
 18/59 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem elég? Miért igényled, hogy nyaljad faljad a párodat nyilvánosan? Kinek akarod mutogatni? EZ vonatkozik a heterokra is akik nyilvánosan csinálják!
2019. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha ez lenne a helyzet elfogadnnám hogy, le néznek és tovább lépnék igyekeznék körbe venni magam olyanokkal akik nem igy gondolkodnak.De nem céltáblátt raknnék magamra és nem hívnám fel figyelmet semm magamra hogy, ilyen hiányosságom van.
2019. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
De ember :D én nem akarom hogy az egész világ elfogadjon és imádjon engem csak azért mert meleg vagyok. Én azt szeretném ha nem úgy néznének a melegekre, mintha ötven gyermeket égettünk volna el.
2019. ápr. 2. 22:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!