Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok kapni itt perverz...

Szoktatok kapni itt perverz privát üzenetet egy semleges hétköznapi kérdés megválaszolása után?

Figyelt kérdés
Harisnyával kapcsolatosan kérdezett valaki divat kategóriában, én válaszoltam. Utána konkrétan kéjes üzenetet kaptam (nem először, de ez a legutóbbi), ami kiverte nálam a biztosítékot. Miért nem ellenőrzik az üzeneteket? Konkrétan ijesztő néha, milyen emberek járnak ide. Oké, tiltsam le, vagy ne válaszoljak, de miért nem változtatnak, újítanak a bejelentési lehetőségeken? Egyébként is volt a való életben perverz emberrel sajnálatos megtörtént esetem, valószínűleg azért vagyok rá kihegyezve, mert nagy trauma ért akkor. Nem azért válaszolok, hogy még itt is ilyeneket kelljen olvasnom. Nem azért járok ide válaszolgatni, hogy elrontsa a napomat. Itt vagyok közel 10 éve, szeretek segíteni, de jó lenne, ha privát üzeneteket is be lehetne jelenteni. Nektek mi a véleményetek róla?

2019. ápr. 4. 15:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Már most is 16 évhez van kötve a regisztráció, és ugyanúgy nem érdekel senkit. Nézd meg a házi feladat vagy oktatás témakört, tele középiskolába felvételizők kérdésével akik garantáltan nem 16 évesek vagy idősebbek. Ahogy a hetedikes házi feladatot sem felnőttek írják ki.
2019. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!