Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok kapni itt perverz...

Szoktatok kapni itt perverz privát üzenetet egy semleges hétköznapi kérdés megválaszolása után?

Figyelt kérdés
Harisnyával kapcsolatosan kérdezett valaki divat kategóriában, én válaszoltam. Utána konkrétan kéjes üzenetet kaptam (nem először, de ez a legutóbbi), ami kiverte nálam a biztosítékot. Miért nem ellenőrzik az üzeneteket? Konkrétan ijesztő néha, milyen emberek járnak ide. Oké, tiltsam le, vagy ne válaszoljak, de miért nem változtatnak, újítanak a bejelentési lehetőségeken? Egyébként is volt a való életben perverz emberrel sajnálatos megtörtént esetem, valószínűleg azért vagyok rá kihegyezve, mert nagy trauma ért akkor. Nem azért válaszolok, hogy még itt is ilyeneket kelljen olvasnom. Nem azért járok ide válaszolgatni, hogy elrontsa a napomat. Itt vagyok közel 10 éve, szeretek segíteni, de jó lenne, ha privát üzeneteket is be lehetne jelenteni. Nektek mi a véleményetek róla?

2019. ápr. 4. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kaptam, ugyanígy harisnyás meg lábfétises emberektől, meg egyszer valami székletürítéssel kapcsolatosat, bár annyira nem volt perverz a levél, inkább csak pedzegették, de nem válaszoltam, meg persze le is tiltottam őket. Egészségügy, öltözködés kategóriában lévő kérdésekhez kaptam ilyen privátokat. Amúgy engem nem zavar annyira, már fiatalon megedződtem a chat.hu-n... :'D
2019. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem tiltanám be az üzenetfunkciót, mert vannak esetek, amikor jól jön, és egyáltalán nem tartozik senkire, hogy pl. Marika néninek válaszolok haszonállatok kategóriában, hogy 40 fokos melegben fél, hogy a tyúkja nem hajlandó inni. Hülye példa, de tényleg megtörtént. Három hét múlva újra írt, hogy kikeltek a kiscsibék, váltottunk pár üzenetet. Annyira örült neki, ezáltal én is.:) Erre jó.

Valaki írta, hogy törli, nem foglalkozik vele. Oké, általában én is ezt csinálom, de itt még előzmény sem volt, hogy egyáltalán miért írt, csak az aljas aberrált szövegét kellett olvasnom, ami felkavart. Erre kitalálhatnának valamit, mert nem hinném, hogy a mai fejlett újításokkal ez megoldhatatlan feladat lenne ezen az oldalon.

2019. ápr. 4. 15:46
 13/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a hasznos-jel, tényleg köszi. Úgy látom, nem vagyok egyedül. Volt, hogy elküldtem a delikvenst az anyjába, még privátba sem mert megmukkanni többet. Gyáva aljas férgek. Szóval igazából nem zavar, mert mint írtam, pont ugyanígy reagálok, tiltom, törlöm, de még mindig fenntartom, hogy valamit fejleszteni kéne a funkciókon.
2019. ápr. 4. 15:54
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én harisnyás-szoknyástól kaptam. Én automatikusan tiltom az ilyet. Undorítóak.
2019. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan üzeneteket szoktam kapni, hogy "ha nő vagy dugnálak". Alapvetően minden kérdésnél ahol magányosság a téma az az válaszolók első visszakérdezése, hogy nő vagy férfi-e vagy?


Amúgy az esetek többségében csak szimpla rosszindulatú válaszokat kapok, vagy céltalan sértegetéseket.

2019. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom le leszek pontozva, de még sose kaptam. Pedig oda szoktam írni a legtöbb válaszomhoz a korom, meg hogy lány vagyok.
2019. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Miért lennél lepontozva? Eddig mindenkinek zöldet nyomtam, de ahogy elnézem, nem mindig jelenik meg azonnal. Aki lepontoz, az magát minősíti. Egy ilyen kérdésnél szerintem nincs is mit.
2019. ápr. 4. 19:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Ajjajjj, rendszeresen kapok ilyeneket. Sajnos ahogy előttem írták, tényleg nem tudsz mit csinálni velük, törlöd, tiltod, és próbálod elfelejteni.

Unatkozó barmok, de állítom, a nagy részüknek csak a szája jár, és bőven 15 év alatti kisgyerekek, akiknek ez a délutáni szórakozásuk.

Ne húzd fel magad rajtuk.

2019. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%

Jó ötlet a privátok jelentése, de jobb lenne, ha valóban olyan indulási lehetősége lenne az oldalnak, hol csak 18 fölöttiek léphetnek be, mert egy ideje nagyon sok az iskolás, a fiatal.

Néha kapok én is párat.

Nagyon fura azok, akik a másikra rá akarják erőltetni a fura nézeteiket, gondolataikat, esetleg ijesztgeti a másikat, mert neki épp olyanja van.

2019. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19. És szerinted a láb meg harisnyafétises kérdéseket 14 éves kisgyerekek írják ki?

És egy iskolásnak nem lehetnek problémái, amivel kapcsolatban tanácsot kérne itt?

Még jó hogy nem diplomához kötjük a regisztrációt, mert neked nem tetszenek a kérdések vagy a kérdésekre írt válaszok :D

2019. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!