Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyek azok az emlékeid,...

Melyek azok az emlékeid, amiket legszívesebben kitörölnél az emlékezetedből?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Az élet a nevelőapámmal. Azt elfelejteném.
2019. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mikor valamilyen dolgot meg repesztettem, bár még én ezt nem tudtam fel fogni hogy hiba és vissza tette a helyére, apám oda hívott magához adott 2 nagy pofont, nagyon rossz volt.
2019. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs olyan traumatikus eset,amit ne tudtam volna feldolgozni,mindennek haszna volt,és fontos eleme volt a mai tudásomnak/tapasztalatomnak.

Egy dolgot törölnék ki,az egy is rémálmom volt. Olyan brutális dolog történt benne egy szerettemmel,amit még sosem láttam horror filmben sem,direkt nem is nézek semmi ilyen ijesztőt,durva vagy agresszív videókat,mert nem érdekel,és nem is birja az idegzetem,mégis ilyet álmodtam.

Semmi haszna nem volt az ég világon csak az hogy traumatizált egy éltere és azóta is rettegek hogy baja esik. Na ezt kitörölném,könnyebb lenne az életem.

2019. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt a lányt törölném ki az emlékeimből, aki szerintem a legcsodálatosabb ember a világon. Nagyon szerettem őt, azt hitten örökké együtt maradunk, aztán különböző okok miatt egyre romlott a kapcsolat és vegül szakított velem. Aztán nyilván láttam fél évvel később a facen, hogy már mással van (akkor még beszélgettünk hébe-hóba de nem említette). Hihetetlen mennyire fájt ez ekkor, sosem éreztem még ekkora fájdalmat. Azóta depressziósan tengetem nyomorult egyetemista életem.
2019. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A gyerekkori verések, lelki terror. Megaláztatások, megannyi tehetetlenség érzése, kilátástalanság, magány, elhanyagoltság, nemtörődömség, megnemértettség mindez gyerekkorban. Konkrét eset: ha a tesómmal összevesztem megfogott minket apám, belökött a szobába minket, bezárta az ajtót és amíg az eggyikünk fülét az öklébe összefogva tartotta. A másik kezével ott ütötte kb. 15x ahol érte. Emlékszem a tesóm ordított, kérlelte, végül feladta és csak elviselte az ütéseket végül összerogyva lecsapódott a földre. Én eközben ütöttem az ajtót, kérleltem anyámat, hogy segítsen, engedjen ki, de én következtem és, amit láttam velem is megtörtént. Ekkor én 8 ő 6 éves volt.

Később az első párkapcsolatban való határozatlanság, befolyásolhatóság. Konkrét eset pl. a szüzesség elvesztése nálam, az illető siettetett nem álltam készen rá, mondtam neki hogy ne, de végül megtette. Később lelkileg terrorizált ha nemet mondtam neki, így a félelemtől engedtem és pocsék volt, utáltam magam évekig miatta.

Szóval nekem nem jött be sem a családosdi, sem a párkapcsolatosdi.

Most a jelenben egy sima gyári munkás vagyok életcélok, boldogság nélkül. Nem érdekel sem a család sem a párkapcsolat. Meg vagyok törve és fáradva. Kiábrándultam az életből, de egyszer ennek is vége lesz csak idő kérdése.

2020. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!