Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér nők között miért van...

A kövér nők között miért van annyi kötekedő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lényeges-e, de vékony, sportos férfi vagyok. Most irodában dolgozom, és egyik túlsúlyos munkatársnőm iszonyúan szőrszálhasogató, olyanokba köt bele, amire a főnök azt mondja, hogy nem fontos.

Máshol is azt tapasztaltam (bolt, menhely etc.), hogy sokkal több bunkó, rosszindulatú ember van a kövér nők között.

Mondjuk egy részük meg flörtölni szokott velem, de ez egy másik kérdés témája inkább :D

Szóval úgy látom, hogy kövér nőknél gyakoribb a szokatlan viselkedés, kiegyensúlyozatlanság.



2019. ápr. 16. 09:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Fusztráltak, így próbálják "leplezni" a kövérségüket, hogy úgy állítják be magukat, mintha ők irányítanának
2019. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Fordítva. A frusztrált, instabil embereknél gyakori az elhízás, mert az evéssel kompenzálják az életük más területéről hiányzó örömöt, elégedettséget.
2019. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
Rám is mindig teltebb nők mozdulnak, borzalmasan zavaró, mert valamivel le kell rázni őket, de azt mégsem mondhatod, hogy azért nem akarsz tőlük semmit mert kövérek, mert hatalmas patáliát csinálnak, ezért mindig valamit kamuzni kell, ami meg sajnos sokszor elég átlátszó.
2019. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Mert kisebbség érzetük van a test alkatuk miatt és a kötekedős rosszindulatúságukkal kompenzálnak mindent hogy mindenki más butább ügyetlenebb mint ők, és ők jobbak másoknál.
2019. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy utálod a kövér nőket, és ezért minden létező hibát felfedezel bennük.


Inkább azon kellene elgondolkodnod, hogy miért él benned ilyen zsigeri gyűlölet a kövér nők iránt? Zavar, hogy kövérek, mert így ennyivel kevesebb nőt dughatsz meg? Bántott téged gyerekkorodban valaki, aki kövér volt? Titokban vonzódsz hozzájuk, de szégyelled, mert a mai világban ciki kövér nővel lenni? Vagy rálépett a lábadra valamelyik? Ha jobban belegondolsz, teljességgel abszurd dolog gyűlölni valakit azért, mert súlyosabb a kelleténél! Pont olyan abszurd, mintha mondjuk gyűlölnél mindenkit, aki szemüveges, vagy szőke, vagy szakállas. Beteges dolog!


A kövér nők kiegyensúlyozatlanabbak? Nem hinném! Sajnos, a mai világban a vékony nők között is rengeteg önbizalomhiányos van! Húzgálják magukon a bőrt, és kövérnek érzik magukat. Egyébként ez nagyon szomorú...


És végül: miért ne flörtölhetne egy kövér nő? Nem értem! Én is kövér vagyok, méghozzá nagyon kövér, de a férjem egy k.... jó pasi! Ha neki tetszik egy kövér nő, miért ne tetszhetne más pasinak is, hm? Tudod te, hány szuper pasi van, aki szívesen dug kövér nővel? Meséljek?


P.S. Lehet, hogy engem is egy kötekedő, undok nőnek tartasz, egyébként az is vagyok, de 50 kilósan ugyanilyen voltam :D

2019. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
Kötekedő kövér nő...mik nem vannak :D
2019. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Mert féltékenyek mindenkire, aki vékonyabb náluk.
2019. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy tökre bírom, amikor vékony emberek próbálják kitalálni, hogy mit érez, mire gondol egy kövér nő :)
2019. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Csak a kövérek gondolják, hogy olyan bonyolult személyiséggel rendelkeznek, hogy senki sem tudja őket megfejteni, pláne nem egy vékony ember. El kell, hogy keserítselek, elég átlátszó ez a viselkedési stílus :)
2019. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

# 5/5


„Én is kövér vagyok”


ezt már az első mondatod után sejtettem, ugyanis rajtad kívül mindenki normálisan válaszolt és értelmezni is tudta a kérdést. A „zsigeri gyűlölet” után abba is hagytam az olvasást.


# 3/5


engem nem zavar, ha mozdulnak rám, sőt, bár kövér nővel sosem kezdenék megint, pont a kiegyensúlyozatlanságuk miatt, ja meg amiatt hogy pl. lusták gyalogolni meg állandóan siránkoznak a kövérségük miatt, de tenni nem akarnak ellene. meg hát valljuk be, aki kövér, a valószínűleg más téren is igénytelen és lusta, ilyen emberrel meg nem túl jó járni.



# 2/8


igen, ebben lehet vmi. instabil, lusta emberek elkezdenek sokat enni, aztán ahogy elhíznak, még rosszabbak lesznek.


# 7/8


lehetséges, csak akkor miért nem esznek normálisan és sportolnak?

2019. ápr. 16. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!