Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér nők között miért van...

A kövér nők között miért van annyi kötekedő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lényeges-e, de vékony, sportos férfi vagyok. Most irodában dolgozom, és egyik túlsúlyos munkatársnőm iszonyúan szőrszálhasogató, olyanokba köt bele, amire a főnök azt mondja, hogy nem fontos.

Máshol is azt tapasztaltam (bolt, menhely etc.), hogy sokkal több bunkó, rosszindulatú ember van a kövér nők között.

Mondjuk egy részük meg flörtölni szokott velem, de ez egy másik kérdés témája inkább :D

Szóval úgy látom, hogy kövér nőknél gyakoribb a szokatlan viselkedés, kiegyensúlyozatlanság.



2019. ápr. 16. 09:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%

Nemtom, én pont fordítva látom. A kövér nők kedvesebben szólnak hozzám, sokkal több hibámat elengedik, míg a vékonyak mindenért kinéznek.

Persze lehet, hogy csak más közösségben élünk más emberekkel.

Persze lehet, hogy nem a súly határozza meg a személyiségünket.

2019. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%

Több köztük a flusztrált, érthetően. Fáj nekik az, hogy akármennyire is adnak öltözködésre, frizurára, sminkre, stb., átlag sikeres férfinak sokkal vonzóbb egy csinos nő tréningruhában izzadtan is.


Magánéletük, szexuális életük jellemzően boldogtalanabb, mint egy alkatára figyelő nőnek (párkapcsolatban is gyakran vagy hanyagolják vagy megcsalják őket).


Ha munkában egészen sikeresek és pénzesek is, akkor is hiányzik nekik az, hogy sehol sem tudnak tündökölni. Munkahelyen alacsonyabb beosztásúak, üzletekben, vendéglátó helyeken a kiszolgáló személyzet ugrálja csak körül őket, nőiességük nem érdekektől motivált elismerésének csúcsa, mikor útépítő munkások utánuk fütyülnek.


Át tudom érezni, hogy milyen látniuk azt, hogy pl. munkahelyük sikeres férfiai szemmel láthatóan fesztelenül tudnak kávézni csinos kolléganőkkel, fiatal gyakornokoklányokkak, velük (kövér nőkkel) meg jóval visszafogottabbak.

2019. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Vree ***** válasza:
36%

Vedd figyelembe, hogy VELED ilyenek, tehát te váltod ki a ilyen reakciót. Ebben lehet sima féltékenység, persze, de engem is baromira irritál, ha valaki arrogánsan nagyra van magával, csak mert azt hiszi, jól néz ki.

Írás alapján beléd sem szorult sok empátia, “nem olvastam tovább” bedugott fülre nem illik büszkének lenni, “rögtön gondoltam hogy te is kövér vagy” remek, egyre büszkébben sztereotipizálsz, “akkor miért nem fut vagy fogyózik” klasszikus ‘nekem nincs ilyen problémám, köv.képp mindenre tudom az egyszerű választ és mindenki hülye, hogy nem csinálja’ hozzáállás, mondom, kevés empátia, objektív énkép. Nem szivatásból írom le, hanem mert komolyan úgy látom, hogy esetleg tr provokálod őket azzal, hogy “jobb vagyok, úgysekapszmeg” módon állsz hozzájuk, akkor meg nem meglepő, hogy zsigerből bunkók veled, higy jelezzék, nem vagy akkora szám nekik, mint hiszed.

2019. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
48%
12.: Te milyen világban élsz?
2019. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
72%

"egyszerűen arról van szó, hogy utálod a kövér nőket"


Nem így van, nekem semmi bajom a kövér emberekkel, de én is úgy tapasztalom (emberekkel foglalkozom) hogy a kövér nők a legrosszabbak. Szőrszálhasogatnak, kötekednek, ordibálnak.

2019. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

# 13/15

na, itt a másik a hobbipszichológus:


„ha valaki arrogánsan nagyra van magával, csak mert azt hiszi, jól néz ki.”


hol írtam ilyet? másold már be. ja sehol, csak te továbbgondolod, és belelátsz dolgokat.


„Írás alapján beléd sem szorult sok empátia, “nem olvastam tovább” bedugott fülre nem illik büszkének lenni,”


sztem nézz utána az empátia szó jelentésének, mellesleg azért nem olvastam végig, mert hozzád hasonlóan ő sem reagált érdemben semmire, és arra reagált, amit ő látott bele az egészbe: „zsigeri gyűlölet”


„esetleg tr provokálod őket azzal, hogy “jobb vagyok, úgysekapszmeg”


Te mi bánatról beszélsz ?:D sztem agyadra mentek a nlcafés pszicho cikkek.

persze, kiprovokálom. pl bemegyek boltba, és amikor fizetni kell, akkor felemelem a pólóm és megvillantom a kockahasam, aztán búcsúzóul még 1x befeszítek.

persze, ez rohadt életszerű, és nyilván ez a legvalószínűbb magyarázat.


kicsit OFF: de komolyan nem értem, honnan kerülnek elő mostanában ezek pszichologizáló funkcionális analfabéta nők, akik természetesen 99%-ban tévednek :D


de sosem késő lefogyni (már akinek kell) és szerezni vmi normális végzettséget, vagy megtanulni legalább szöveget értelmezni.

2019. ápr. 16. 13:18
 17/33 anonim ***** válasza:
54%

"Én is kövér vagyok, méghozzá nagyon kövér"


Ezt felesleges volt leírnod, mert egyből átjött, hogy azért véded a védhetetlent, mert érintett vagy benne alaposan.


Igen, vannak akik a kövér nőkre buknak, ahogy minden más perverziónak, parafíliának, szexuális devianciának is megvannak a rajongói. Attól még semmi egészséges nincsen az elhízásban, és a hozzá való vonzódásban sem.


És ennek a racionalizálás útján történő kompenzálása is, habár természetes emberi tulajdonság, de egészségtelen, mert akadályozza hogy betegségtudatod legyen az állapotod miatt és ezáltal motiválva legyél a gyógyulásra, a túlsúlyodtól való megszabadulásra.

2019. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Vree ***** válasza:
41%

Nem veszed észre, hogy miket irkálsz, hogyan állsz hozzá. Ez önmagában indokolja, hogy le legyél nézve az életben, nem tudom játszod itt magad és tettetsz meglepetést, hogy a való életben is utálnak. :D


Leírtam, világosan, hogy NEM a bántást,a defenzívát kell kihallani, hanem valóban lehet egy önkéntelenül kiváltott ok. Ez hasznos infó, gondolkozz. :D Ha inkább vékonyakkal haverkodsz, egyértelmű, hogy onnan kapsz több visszajelzést. De ja, te csak azt akarod hallani, hogy "igen, minden kövér bunkó"...Sajnállak. :D Azért is külön, hogy rögtön beképzelegsz magadnak, hogy magazinfüggő nők irogálnak (mert a te tökéletességeddel nyilván csak a hülye nem ért egyet, ugyebár? :D), amikor egy vékony harmincas pasival kommunikálsz xD


Nézd én sosem ítélkeztem súly, alkat alapján; az is lehet segít hogy egyik rokonom kb. a legtúlsúlyosabb nő akit láttál, amúgy orvos és tök intelligens, megbízható, eszméletlen sok szxrból kihúzott engem is. Szóval nuku tudat alatti ítélkezés bennem.

A környezetemben, boltban, piacon van gömbölyűbb eladó akivel tök haverságban vagyunk, mosolyog rám, érdeklődünk, előzékeny, és tuti, hogy ez agyon lenne csapva, ha az menne bennem, hogy "fú nehogy rendes legyek a bálnával, még azt hiszi akarok valamit tőle, mert én nem utálom a kövér nőket, dehogy, de azért de azért..." de azért mégis :D

2019. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%
Utàlom az ilyen nöket. Rémàlmaim.
2019. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%

Én megmondom őszintén, hogy a kövér nőkre bukok :D Ha valakinek flörtölnek, de ő levgőnek nézi őket, küldje inkább őket hozzám :D.

Viccet kivéve, mindenkinek vannak hibái és frsuztrációi. Egy túlsúlyos nő több bántást kap a mai világban, mint egy sovány, aminek egy részét nyilván kivetíti a környezetére is. Nem a legésszerűbb megoldás, de ő az ő kis szintjén per pillanat erre képes. Egyébként velem nagyon gyakran a sovány nők genyók. Pedig én is a kérdezőhöz hasonlóan szituált férfi vagyok.

Tl;dr: ne ítélj, hogy ne ítéltess.

27/F

2019. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!