Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér nők között miért van...

A kövér nők között miért van annyi kötekedő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lényeges-e, de vékony, sportos férfi vagyok. Most irodában dolgozom, és egyik túlsúlyos munkatársnőm iszonyúan szőrszálhasogató, olyanokba köt bele, amire a főnök azt mondja, hogy nem fontos.

Máshol is azt tapasztaltam (bolt, menhely etc.), hogy sokkal több bunkó, rosszindulatú ember van a kövér nők között.

Mondjuk egy részük meg flörtölni szokott velem, de ez egy másik kérdés témája inkább :D

Szóval úgy látom, hogy kövér nőknél gyakoribb a szokatlan viselkedés, kiegyensúlyozatlanság.



2019. ápr. 16. 09:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%
És ha lefogynak, lenyugszanak? Vagy a csendes sovány nő kötekedni fog, ha elhízik?
2019. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

# 18/2


„amikor egy vékony harmincas pasival kommunikálsz „


mondjuk ez szerintem nem vicces, hanem vér ciki, mert azt jelenti, hogy úgy írsz, mint egy „magazinfüggő” hobbipszichológus nő.

2019. ápr. 17. 07:17
 23/33 anonim ***** válasza:
55%
19:15 Általában a kövérek mindig is kövérek voltak, mert gyerekkoruk óta nem tudják mi az, hogy mérték
2019. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Rengeteg embert ismerek, akinek felnőttkorára változott negatív vagy pozitív irányba a súlya. Tudtam, hogy nem fogok érdemi választ kapni, pedig tényleg érdekelt volna.
2019. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj de ez borzalmasan rosszindulatú kérdés..nem kedveled a kövér nőket szíved joga de ebből a néhány példából levonni h aki kövér a frusztrált és kötekedő az bizony csőlátás..én is kövérebb vagyok de senki sem utál vagy rosszindulatú velem én is keves vagyok mindenkivel..amúgy eléggé sok a kötekedő ember ezt elismerem de nem a hízás miatt..
2019. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

# 25/25


nem haragszom, sőt végtelenül türelmes vagyok a szövegértéssel küszködő fórumtársaimmal, így veled is:


„aki kövér a frusztrált és kötekedő az bizony csőlátás”


ezt írtam? nem. azt írtam, hogy a kövér nők között több a kötekedő tapasztalatom szerint, sehol nem írtam, hogy aki kövér, az biztos, h kötekedő, sőt azt is írtam, h egy részük flörtölni akar.

2019. máj. 13. 10:10
 27/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs több, csak egy kövér nőnél nincs semmi, ami elterelje a figyelmed. Nincs kis kerek popsi, a személyisége van előtérben.
2019. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
11%

Mivel kövérek, az önbizalmuk sincs rendben, ezt pedig kötekedéssel, okoskodással kompenzálják, ahelyett hogy megmozdulnának, elkezdenének sportolni, normális kajákat enni.


Tudom, tudom, minden röfinek 12 órában dolgoznia kell és hormonproblémája van.

2019. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
33%

a 12-es leírta a lényeget. a többi válasz meg a szokásos pszichoblabla, mellébeszélés + egyéb baromságok.

egyes női hozzászólók testalkatát meg nem nehéz kitalálni (lol).

szóval alapvetően 2féle túlsúlyos nővel szoktam találkozni:


1, kedves, frusztrált önbizalomhiányos


2, nagyszájú, bunkó, buta, önbizalomhiányos, akiknek talán összejön egy jobb pasi (aki igénytelen, hiszen kövér nők kell neki), de a kutya nem nézi meg őket utcán, senki sem próbálkozik náluk, és ez frusztrálja őket.

lusták, elhízottak, rondák, és mindenféle nyakatekert pszichoblablával fárasztják a kérdezőt és más olyan embert, akik nem kérnek a dagik kötekedéséből, flörtjeiből.

2020. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ex-kövérként nekem volt önbizalmam akkor is, mikor akkora voltam, mint egy ház, csak nem a popsikámra, hanem a személyiségemre.


Tudom, manapság csak annak lehet önbizalma, aki XXS-es ruhát hord, és ha valakire mindig csak a külseje miatt figyeltek, nehéz elhinnie akár saját magáról is, hogy vannak belső értékei, amire büszke lehet.

2020. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!