Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nagyon megharagudnátok...

Lányok, nagyon megharagudnátok az apátokra hogyha ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
Járatna önvédelemre és adna gázsprayt is, és egy idő után felbérelné egy ismerősét hogy támadjon meg és csináljon úgy mintha megakarna erőszakolni, a szervezés tudtotokon kívül történne, természetesen leállna ha látja hogy nem tudtok védekezni ellene, ha meg igen akkor !is! közbelépne az apátok mielőtt még valaki komolyabban megsérül. Szóval a lényeg hogy élesben tudtotokon kívül letesztelné hogy megtudjátok e védeni magatokat? Nagyon megharagudnátok az apátokra, szerintem a biztonság fontosabb mint egy átmeneti harag viszont nem mindegy hogy mennyire haragszik meg, illetve hogy ez a szimuláció mennyire traumatizálná?

2019. ápr. 18. 08:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Ami azt illeti elég hülye vicc lenne már elnézést !
2019. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Semmi vicc nincs benne.
2019. ápr. 18. 08:50
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezt megcsinálná, rendőrségi ügyet csinálnék belőle mint a két f...sznak, aztán soha többet nem állnék szóba vele.
2019. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem a saját szórakoztatásom miatt csinálnám.
2019. ápr. 18. 08:50
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elgondolkodás. De nem tartom jó ötletnek, mégha csak "poén" is. Idővel gondokat okozhat akár, és traumaként élheti meg. De az becsülendő, hogy foglalkozik a lányával és jót akar neki az önvédelemmel, spray-el. Persze semmit nem kéne ráérőszakolni...
2019. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen esetben nem jó a tesztelgetés.
2019. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
52%

Bár én fiú vagyok, de így látom a helyzetet:

Az, hogy járatna önvédelmet tanulni, és adna gázsprayt azt egy jó dolognak találom. Viszont a legtöbb helyen, ahol lehet tanulni az önvédelmet, ott egy idő után téged is "próbára tesznek", hogy mennyire tudsz verekedni. Azt, meg, hogy rádküldené a haverját, hogy kamuból erőszakoljon meg, szerintem túlzás. Lehet, hogy azért fél attól, hogy megerőszakolnának, mert úgy öltözködöl, mint egy örömlány. (Ne vedd sértésnek, nem azt mondom, hogy az lennél, de akik így szoktak öltözködni, általában nekik kéne félniük a megerőszakolástól.)

2019. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
Megtenném a feljelentést. Vele meg nem állnék többet szóba. Az ilyen nem apa.
2019. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nem allnek vele tobbet szoba.
2019. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Tehát rossz ötlet.

Azért az túlzás hogy "az ilyen nem apa" hiszen csak a biztonságotokról akar megyőződni. Még ha elég drasztikusan is, viszont egy ilyen váratlan támadás jobban mutatná hogy megtudja e védeni magát élesben mint egy szervezett próbaharc az edzésen (félelem, felkészületlenség, ijedtség). De értem a lényeget, a többségeteknél messze átlépné a határt és hülye ötlet lenne.

Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 18. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!